Urodziła w toalecie w McDonald's. Tak nazywa teraz swe dziecko

9

Alandria Worthy była w drodze do szpitala – udała się tam, ponieważ zaczęła odczuwać skurcze zwiastujące rychły poród. Po drodze wspólnie z narzeczonym postanowili zajrzeć do restauracji McDonald's. Gdy przyszła mama korzystała z toalety, odeszły jej wody.

Urodziła w toalecie w McDonald's. Tak nazywa teraz swe dziecko
Zaczęła rodzić, kiedy znajdowała się w toalecie jednej z restauracji McDonald's. Pomagał przyszły ojciec i personel obiektu (YouTube, 11Alive)

Jak podaje brytyjski dziennik Mirror, przed wyjściem z restauracji Alandria Worthy chciała jeszcze skorzystać z toalety. Na nieszczęście przyszłej matki, kiedy tylko wkroczyła do pomieszczenia, natychmiast odeszły jej wody.

O mój Boże, to zdumiewające, że doszło do takiej sytuacji. Poszłam do łazienki i natychmiast odeszły mi wody – wspominała po wszystkim Alandria Worthy (Mirror).

Urodziła w toalecie w McDonald's. Nie uwierzycie, jak nazwała dziecko

Rodząca zaczęła krzyczeć, co natychmiast zwróciło uwagę kierowniczki restauracji. Tunisia Woodward czym prędzej udała się do toalety, z której dochodził hałas. Na widok ciężarnej zwijającej się z bólu na podłodze szybko zrozumiała, że musi zmobilizować pozostałych członków personelu do pomocy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Pojedynek gigantów". Wielki test frytek z sieci fast-food

Poza pracownikami restauracji McDonald's rodzącą wspierał przyszły ojciec i zarazem jej narzeczony – Deandre Phillips. Nie minął nawet kwadrans, kiedy na świecie pojawiła się Nandi Ariyah Moremi Phillips, od miejsca, gdzie przyszła na świat, "ochrzczona" Małym Nuggetsem.

Wszystkie mamy własne dzieci, więc połączyłyśmy siły, a wszystko, co musiał zrobić ojciec, to przyjąć dziecko. I udało się – relacjonowała Tunisia Woodward (Mirror).

Deandre Phillips śmiał się, że mimo posiadania oficjalnych imion jego córka i tak jest nazywana w rodzinie "Małym Nuggetsem". To przezwisko spodobało się nawet dziadkom nowo narodzonej dziewczynki. Rodzice dziecka otrzymali od McDonald's prezent w postaci karty podarunkowej o wartości 250 dolarów (ok. 1127 zł). Zapowiedzieli, że wszystkie środki przeznaczą na "Nuggetsa".

Zobacz także: Employees, fiancé help deliver baby girl in McDonald's bathroom
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić