aktualizacja 

Uważaj na pierwszej randce. To, co jesz, wiele o tobie mówi

6

Ostatnie badania zaskakują. To, jak dalej potoczy się Twoja randka, może zależeć od tego, co jesz. Wszystko przez to, że druga osoba na tej podstawie może wyczytać jakie masz libido i temperament w łóżku.

Uważaj na pierwszej randce. To, co jesz, wiele o tobie mówi
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Ostatnie badania opublikowane w "Personality and Individual Differences" dają do myślenia. Wynika z nich, że randkujący mogą wyciągać wnioski na temat osobowości i temperamentu w łóżku drugiej osoby na podstawie sposobu, w jaki je i wybiera potrawy.

Pokaż mi, co zamawiasz, a powiem Ci, kim jesteś

Te osoby, które nie jadły jakiejś potrawy, a chcą spróbować, mają też być otwarte w łóżku, a nawet chętne na niezobowiązujący seks. Te z kolei, które wszystkiego odmawiają, mogą być wybredne również w życiu osobistym, a nawet narcystyczne.

Ale są też tacy, którzy wyjadają jedzenie również z talerza drugiej osoby bądź oblizują palce. Okazuje się, że to najbardziej otwarci kochankowie!

Trzeba jednak uważać, jeśli samemu jest się taką osobą. Zdarzają się bowiem randkowicze, którzy lubią przestrzegać zasad i "chronią" swój talerz. Z badań wynika, że są to osoby, które zwykle chodzą swoją niekoniecznie fantazyjną, ale za to bezpieczną ścieżką pożądania.

A co z rachunkiem? Cóż, jeśli mężczyzna proponuje coś takiego, albo jest źle wychowany, albo ma złe doświadczenia z pazernymi przedstawicielkami płci przeciwnej. Zaskoczeniem jest jednak to, że gdy kobieta zaproponuje podzielenie się, może być dominująca w sypialni. Dominujący kochanek to z kolei taki, który emanuje pieniędzmi i zamawia najdroższe wino z karty.

"Wezmę to samo, co Ty". Choć wiadomo, że są gusta i guściki, tak mówią najczęściej osoby będące w pełnej gotowości do podporządkowania się.

Jak wiadomo, randki, szczególnie te pierwsze, nie są łatwe. Może się więc tak zdarzyć, że dane zachowanie wcale nie świadczy o charakterze, a jest po prostu pokłosiem stresu.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić