Wszystko jasne. Werner powiedziała, co myśli o pracy w TVN

454

Anita Werner to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od lat związana jest z telewizją TVN, gdzie widzowie mogą ją oglądać na ekranie podczas prowadzenia "Faktów". W swoich mediach społecznościowych podzieliła się swoją opinią o pracy w tej stacji.

Wszystko jasne. Werner powiedziała, co myśli o pracy w TVN
Anita Werner (Instagram)

Anita Werner doskonale znana jest widzom stacji TVN i TVN24. Doskonale znają ją z prowadzenia "Faktów", a także rozmów z politykami. Ale to nie są jedyne zajęcia gwiazdy telewizji.

Oprócz tego napisała książkę "Mecz to pretekst". Ostatnio również współpracowała z reżyserką Małgorzatą Łupiną przy jej filmie "W cieniu Świetlistego Szlaku", który zdobył nagrodę Srebrnego Delfina w Cannes!

Ten dokument to wstrząsająca historia kilkudziesięcioosobowej grupy Indian z plemienia Ashaninka, do której, razem z ekipą @tvnstyle_official dotarliśmy w małej wiosce, w peruwiańskiej części Amazonii(...). - mówiła wówczas.

Jak to jest pracować w TVN?

Teraz postanowiła podzielić się z widzami swoją opinią o pracy dziennikarskiej.

Praca = pasja. Tak jest u mnie i tak powinno być. Kto ma tak samo, ręka w górę! - zdradziła na swoim Instagramie.

Oprócz tego podpisu zamieściła uśmiechnięte zdjęcie. Żeby tego było mało, obok podpisu pojawiło się mnóstwo hashtagów, takich jak "praca", "pasja","kocham moją pracę" czy "wolne media".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Post bardzo spodobał się internautom. W komentarzach często dzielili się swoimi historiami związanymi z pracą, która jest ich pasją. Pojawiły się też opinie, że "dzięki temu człowiek myśli, że nie pracuje".

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić