Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

Wszystko jasne. Werner powiedziała, co myśli o pracy w TVN

260
Podziel się

Anita Werner to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od lat związana jest z telewizją TVN, gdzie widzowie mogą ją oglądać na ekranie podczas prowadzenia "Faktów". W swoich mediach społecznościowych podzieliła się swoją opinią o pracy w tej stacji.

Wszystko jasne. Werner powiedziała, co myśli o pracy w TVN
Anita Werner (Instagram)
bFdLpkRh

Anita Werner doskonale znana jest widzom stacji TVN i TVN24. Doskonale znają ją z prowadzenia "Faktów", a także rozmów z politykami. Ale to nie są jedyne zajęcia gwiazdy telewizji.

Oprócz tego napisała książkę "Mecz to pretekst". Ostatnio również współpracowała z reżyserką Małgorzatą Łupiną przy jej filmie "W cieniu Świetlistego Szlaku", który zdobył nagrodę Srebrnego Delfina w Cannes!

bFdLpkRj
Ten dokument to wstrząsająca historia kilkudziesięcioosobowej grupy Indian z plemienia Ashaninka, do której, razem z ekipą @tvnstyle_official dotarliśmy w małej wiosce, w peruwiańskiej części Amazonii(...). - mówiła wówczas.

Jak to jest pracować w TVN?

Teraz postanowiła podzielić się z widzami swoją opinią o pracy dziennikarskiej.

bFdLpkRp
Praca = pasja. Tak jest u mnie i tak powinno być. Kto ma tak samo, ręka w górę! - zdradziła na swoim Instagramie.

Oprócz tego podpisu zamieściła uśmiechnięte zdjęcie. Żeby tego było mało, obok podpisu pojawiło się mnóstwo hashtagów, takich jak "praca", "pasja","kocham moją pracę" czy "wolne media".

bFdLpkRq

Post bardzo spodobał się internautom. W komentarzach często dzielili się swoimi historiami związanymi z pracą, która jest ich pasją. Pojawiły się też opinie, że "dzięki temu człowiek myśli, że nie pracuje".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdLpkRK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(260)
Ajuś
miesiąc temu
Kiedy TVN pokaże hołd składany przez Bodnara dla Niemców???
Polak
miesiąc temu
Ja też pracuję w szambach , ale TVN się brzydzę .
Werner Abteil...
miesiąc temu
Pamietam jak TVN organizował w lesie urodziny Hitlera..
bFdLpkRL
Teresa
miesiąc temu
To jest facet?
Rodak
miesiąc temu
Szkoda Anita że pracujesz dla tej szczujni bo wierzę że masz rozum i marnujesz Swój dziennikarski talent i życiową pasję dla mafii zepsutych "biznesmenów" delikatnie mówiąc.
Yhb
miesiąc temu
Ulało mi się
okioki
miesiąc temu
Świetnie - proponuję obniżkę pensji do 1500 zł, bo pasjonatka i tak będzie pracować!
olo
miesiąc temu
kogo obchodzi ten facet?
Geneza
miesiąc temu
Kulisy powstania TVN (koncern ITI), List do Tow. Generała Czesława Kiszczaka, Ministra Spraw Wewnętrznych. Proponuję utworzenie w MSW oddzielnego pionu (służby) propagandowej, działającej także w obrębie MO. Znaczna część politycznie ważnych w skali kraju przedsięwzięć polityczno-propagandowych ma związek z domeną działalności MSW. Dopóki w kraju toczyć się będzie walka polityczna, MSW będzie planować i realizować przedsięwzięcia o największym znaczeniu z punktu widzenia jej przebiegu. Niezbędny jest, więc poważny, instytucjonalny instrument umożliwiający lepsze wykorzystanie propagandowe tych operacji, bezpośrednie oddziaływanie na społeczeństwo w pożądanym kierunku. (…) … (zeznania w aferze FOZZ - Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego): Urban do Kiszczaka: musimy założyć opozycyjną telewizje... proponuje Waltera... został właśnie wyrzucony z telewizji publicznej... można dorobić mu otoczkę opozycjonisty... W rok po tej rozmowie Wejchert (SB) jedzie do Irlandii gdzie zakłada firmę, do firmy dochodzą ludzie z kasą ze Szwajcarii (SB-WSI), firma zostaje zarejestrowana w Panamie i jako już "Zachodni" koncern medialny, wraca do Polski. Oczywiście dostaje licencje na dystrybucje kaset video, od monopolisty Film Polski - to że dyrektor wyrażający zgodę był współpracownikiem SB to tylko oczywiście zbieg okoliczności :). Potrzeba dużej kasy zostaje zaspokojona dzięki Big Bang Gdański - oczywiście nie ma problemów z uzyskaniem kredytu, choć dzieje się to w czasach gdy ludzie tracą oszczędności całego życia. Oczywiście nie ma znaczenia że kredytu udziela oficer sb...(...)
???
miesiąc temu
zbychu werner i wszystko jasne, jestem ciekaw co na kumpel z którym jest w związku?
olo
miesiąc temu
Ja cie krence. Ale super ta tfn. A co Anita W. ma do powiedzenia na temat śmieciówek w tfn? Anita spytaj kolegów co tam mylą o tym.
Hehehe
miesiąc temu
Ja też pracuję w szambach . Ale antypolską TVN gardzę .
Naga prawda
miesiąc temu
Tylko postkomuniści i złodzieje chcą pracować w tvn....
bFdLpkRD
gośćg1
miesiąc temu
....czy "wolne media".....tak wolne jak Udział sędziów w urodzinach KODziarzy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić