Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|
aktualizacja

Gwiazda TVN broni Edyty Górniak. "To, co mówi, jest prawdą"

331
Podziel się:

Ostatnie wystąpienie Edyty Górniak odbiło się szerokim echem w całym kraju. Piosenkarka śmiertelnie poważnie przekonywała, że wśród ludzi żyją pozbawieni duszy kosmici. Teraz znalazła nieoczekiwaną obrończynię w osobie Anny Wendzikowskiej. Co powiedziała gwiazda TVN?

Gwiazda TVN broni Edyty Górniak. "To, co mówi, jest prawdą"
Edyta Górniak znalazła nieoczekiwaną sojuszniczkę. To Anna Wendzikowska (AKPA)

Edyta Górniak była jedną z prelegentek tegorocznego "zlotu ludzi wolnych – Harmonia Kosmosu". Największą sensację wzbudziło głębokie przekonanie piosenkarki o tym, że po Ziemi chodzą nie tylko ludzie, lecz także "bioroboty, hybrydy i reptilianie".

Pracuję w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością – ostrzegała uczestników zlotu Edyta Górniak.

Edyta Górniak ostrzega przed kosmitami. Wtóruje jej Anna Wendzikowska

Po udziale w "zlocie ludzi wolnych" na Edytę Górniak spadła fala krytyki, a sama piosenkarka stała się obiektem niewybrednych żartów. W tym – także pośród swoich kolegów i koleżanek z branży show-biznesu. W obronie gwiazdy niespodziewanie stanęła Anna Wendzikowska.

Zobacz także: Zobacz też: Krupa o przyjaźni z Edytą Górniak: "Moja mama lepiła Allanowi pierogi"

Anna Wendzikowska wyjawiła w rozmowie z dziennikiem "Fakt", że podziela wiele z przekonań Edyty Górniak. Dziennikarka okazała się m.in. wyznawczynią poglądu, że nie każdy człowiek posiada duszę.

Generalnie to, co mówi Edyta, jest prawdą. W pewnym sensie jest tak, że nie każdy ma głębie, nie każdy ma duszę – wskazywała Anna Wendzikowska w rozmowie z "Fakt".

Dziennikarka uderzyła w osoby, dla których przekonania Edyty Górniak są obiektem dowcipkowania. Wendzikowska broniła piosenkarki jako osoby obdarzonej głęboką duchowością, która stawia na samorozwój i dostrzega więcej, niż przeciętni zjadacze chleba.

Edyta jest bardzo mocno wkręcona w rozwój, w duchowość i dużo rzeczy, o których mówi, ma sens i myślę, że żyjemy w takim czasie, że odkrywamy, że w tym wszystkim jest coś poza Matrixem – tłumaczyła Anna Wendzikowska ("Fakt").
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(331)
Helena
miesiąc temu
Przestańcie w końcu dysputować o takich "tuzach" intelektu, jak Górniak, Wędzikowska, Kołakowska, czy Dykiel. Bo jak się o głupocie dyskutuje, to się ją nobilituje ! Szkoda szpalt na przywoływanie ich andronów i kocopołów. Tym bardziej, że w dobie szerzącej się infodemii kolportowanej przez różnych płaskoziemców - głównie o proweniencji kato-prawicowej - choroba szurów, denialistów i innych nawiedzonych, przeskakuje drogą elektroniczną na kolejnych podatnych na cepowate teoretyje spiskowe tzw. "przebudzonych" i "oświeconych" !
DrPajhivo
miesiąc temu
Oooooo...dwie intelektualistki z szoł-biznesu zatwierdziły istnienie swojego gatunku. Szkoda, że tak późno.
Tigi
miesiąc temu
Tak uważam że Pani Edyta ma rację Popieram Panią Edytę w całej rozciągłości
Eda
miesiąc temu
Brawo Edytka , podzielam to co mowisz !!!
Brawo
miesiąc temu
Buahahaha następna inteligentka
Pshemos
miesiąc temu
E.Górniak jest blisko prawdy, ale jednak dalej tkwi w błędzie. Nie trzeba kosmitów by móc zaobserwować publiczne wystąpienia półgłówków czy innych bezmózgich i bezdusznych. Idąc tym tokiem rozumowania błędem E.Górniak jest stwierdzenie, że "bezmyślni" lub też myślący inaczej muszą być kosmitami, gdyż posiadanie duszy nie jest warunkiem używania mózgu i okazywanie się otoczeniu jako istota myśląca. Ba niekiedy bezduszne decyzje rzutują na wszystkich wokół ale nikt nie mówi, że to kosmici. Vide urzędnicy w Brukseli- bezduszni i przekupni (przynajmniej w pewnym sensie znaczenia tego słowa) handlują wpływami w celu zachowania władzy przez liberalną sceną polityczną określając wszystkich nieliberałów z marszu faszystami. Mądre? Nie. Bezduszne? Tak. Kosmici? Nie! Z drugiej strony Niemcy propagują pogląd, że IIWŚ wywołali jacyś nieznani wcześniej (i później też) naziści. Hmmm... to chyba musieli być kosmici... albo Niemcy się wypierają własnej historii.
stan33
miesiąc temu
Widocznie obydwie nadaja na tych samych falach,jak narazie nie sa szkodliwe,az strach pomyslec jak choroba bedzie postepowac.
GregSon
miesiąc temu
"Edyta jest bardzo mocno wkręcona...". Pani Wendzikowska ma całkowitą rację. niestety tylko w tym punkcie. Sama zresztą jest równie mocno "wkręcona".
Eljochi
miesiąc temu
Byl kiedys taki film Glupi i Glupszy. Polska wersje od teraz powinno sie tlumczyc Gornikowa i Wedzikowska.
TPP
miesiąc temu
oderwanie od rzeczywistości level hard
Tak się zasta...
miesiąc temu
Śmiać się czy płakać nad uduchowionymi i mocno wkręconymi w rozwój tylko czego ? Czymś chcą zaistnieć jak nie wiedzą to choćby głupotą ! Zięba teź na naiwnych kasę robi !
K.L.
miesiąc temu
Jak to jest, że atomy inaczej się zachowują, gdy nie są obserwowane i wtedy działają wedle nieznanych nam praw fizyki?
I tyle.
miesiąc temu
Pewna archeolog śmiała się z tego, że dinozaury i ludzie mogli żyć jednocześnie, aż znalazła kości dinozaura, a w szpiku coś, czego już nie powinno być po takim czasie, co potwierdza, że jednak coś w tym może być. Może pewne sztuki jeszcze trwały, aż je człowiek upolował na dobre jak mamuty. Żadne czasopismo naukowe, nikt nie chciał o tym odkryciu publikować, bo kłóci się to z odgórnie przyjętą normą naukową. W końcu jedno naukowe czasopismo opublikowało o tym, ale tekst parę razy weryfikowano tak, by dać czytelnikom odczuć, że to może być przypadek i raczej się nie powtórzy. Gdyby napisali, że mogła tym razem w jakiś okolicznościach przetrwać zawartość szpiku, to by musieli się tłumaczyć z podważania dotychczasowych sposobów weryfikowania wieku danych obiektów.
Am.
miesiąc temu
Społeczeństwa są zbudowane z owiec innych niż te w naturze. Owce błądzą w kółko do momentu, gdy jedna z nich nie pójdzie inną drogą, wtedy reszta podąża za nią i dostrzega nową drogę. U ludzi to nie działa. Wciąż dają sobą pomiatać i manipulować. Ma się to, na co się pozwala.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić