aktualizacja 

Edyta Górniak ostrzega przed jaszczuroludźmi. "Są wśród nas"

331

W ubiegłym tygodniu odbył się zlot "Harmonia Kosmosu". W wydarzeniu postanowiła wziąć udział Edyta Górniak, która podzieliła się z obecnymi swoimi doświadczeniami z... kosmitami. Ostrzegała: "Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie". Mało tego. Gwiazda miała ich spotkać. Wygląda na to, że wokalistka już chyba na dobre odleciała...

Edyta Górniak ostrzega przed jaszczuroludźmi. "Są wśród nas"
Edyta Górniak jest uczestniczką zlotu "Harmonia Kosmosu". Trudno uwierzyć, co tam opowiada (AKPA, AKPA)

Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się w dniach 23-26 czerwca w Torzymiu (powiat sulęciński). Jego pełna nazwa to XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022, a jednym z uczestników był Jerzy Zięba. Pojawiła się też Edyta Górniak.

Edyta Górniak na zlocie "Harmonia Kosmosu". Opowiadała o kosmitach w show-biznesie

Edyta Górniak postanowiła nie tylko wysłuchać prelekcji osób zaproszonych na zlot, lecz także podzielić się osobistymi przemyśleniami. W tym – dotyczącymi świata show-biznesu, w którym, jak przekonywała, nie brakuje "pozbawionych duszy" kosmitów. Piosenkarka wyliczyła, że po Ziemi chodzą nie tylko ludzie i zwierzęta, lecz także "bioroboty, hybrydy i reptilianie" (czyli jaszczuroludzie).

Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie. Naprawdę, ja pracuje w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne – ostrzegała Edyta Górniak w trakcie zlotu.
Zobacz także: Zobacz też: Najdziwniejsze wypowiedzi celebrytów w 2021roku

Edyta Górniak nawiązała również do sytuacji, jaka miała miejsce dwa lata wcześniej. Właśnie w tamtym okresie piosenkarka zaczęła dzielić się z fanami i dziennikarzami swoimi niestworzonymi teoriami, a także fake newsami dotyczącymi pandemii COVID-19, którą regularnie kwestionowała. Jak jednak przekonywała na zlocie, zdecydowała się na taki krok ze względu na "przekazy", w domyśle otrzymywane od kosmitów.

To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka – mówiła, nawiązując do swoich wystąpień w czasie pandemii.

Jak relacjonuje Głos Wielkopolski, po wystąpieniu Górniak głos zabrał Jerzy Zięba. Pocałował celebrytkę w policzek. "Mężczyzna wspominał nawet o swoim pomyśle na jej start w wyborach prezydenckich. Mówił o Polsce jako narodzie wybranym, idących zmianach oraz o wpływie środowiska na DNA" - czytamy na łamach Głosu Wielkopolskiego.

Edyta Górniak właśnie osiągnęła szczyt absurdu? Zobaczcie sami na nagraniu, jeśli nie wierzycie...

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić