Widzisz psa na zdjęciu? Prawie nikt nie jest w stanie go znaleźć

14

46-letnia Vanessa Quested opublikowała na swoim Facebooku zagadkowe zdjęcie, rzucając tym samym internautom nie lada wyzwanie. Ich zadaniem było bowiem dostrzec zakamuflowanego psa Vanessy, który ukrył się gdzieś na tle jesiennych liści. Tego typu zagadki to coś, co wielu z nas lubi, dlatego post kobiety cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Widzisz psa na zdjęciu? Prawie nikt nie jest w stanie go znaleźć
Internauci byli bardzo zdumieni tym, że psa rzeczywiście bardzo trudno dostrzec pośród liści. (Deadline)

10-miesięczny pies Vanessy, Hugo potrafi świetnie się ukryć, zwłaszcza w jesiennych kolorach. Jego urocza ruda sierść sprawia, że na tle jesiennych liści jest on niemal niemożliwy do wypatrzenia.

Vanessa doskonale zdając sobie sprawę z tego, że takie zadanie wcale nie będzie łatwe, rzuciła wyzwanie internautom, publikując w sieci zdjęcie ukrytego psa z dopiskiem: "Wypatrz labradora. Nasz wspaniały Hugo jest absolutnie zakochany w tym sezonie. (...) Próba znalezienia go wśród zardzewiałych liści jest jednak coraz trudniejsza". 

Gdzie jest pies?

Internauci chętnie komentowali post Vanessy. Byli oni bardzo zdumieni tym, że psa rzeczywiście bardzo trudno dostrzec pośród liści. Jeden z nich napisał "Dosłownie nie mogę go znaleźć".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pies kontra jaszczurka. Finał zaskakującego spotkania
Gdzie jest ten pies? Nic tam nie ma, stawiam na swoje życie - napisała druga osoba.
Wspaniale! Świetny kamuflaż - napisała trzecia osoba, której udało się znaleźć zwierzaka.

Jak się okazuje, tylko nielicznym osobom, o bystrych oczach udało się dostrzec wśród jesiennych liści zakamuflowanego psa Vanessy. 10-miesięczny rudy Hugo znajduje się w martwym punkcie zdjęcia. Jeżeli wciąż nie możesz go dostrzec, postaraj się poszukać jego niebieskiej smyczy, którą można zobaczyć tylko wtedy, gdy dokładnie wytężysz wzrok. 

Właścicielka psiaka skomentowała całe wyzwanie, pisząc "Pomyślałam, że dostrzeżenie psa będzie świetną zabawą. Jego kolor jest taki piękny i naprawdę świetnie komponuje się z kolorami jesieni".

Nadal nie udało Ci się dostrzec sprytnego Hugo? Poniżej przedstawiamy rozwiązanie zagadki.

Autor: WEG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić