Wszedł do kuchni, wysunął szufladę, zobaczył to. Świat się zatrzymał

184

Zmęczony wrócił do domu. Postanowił zrobić sobie coś do jedzenia, więc udał się do kuchni. Kiedy wysunął szufladę, gdzie były sztućce, nagle cały świat się dla niego zatrzymał. Taką niespodziankę celowo przygotowała dla niego ukochana.

Wszedł do kuchni, wysunął szufladę, zobaczył to. Świat się zatrzymał
Wysunął szufladę i zobaczył to... (TikTok, @chelella)

TikTok, który widziało już miliony osób, a tysiące z nich skomentowało, viralowo okrążył Internet. A wszystko zaczęło się od testu ciążowego, który wykonała TikTokerka o nicku @chelella, o czym poinformowała fanów na wspomnianej platformie.

Kobieta przeczuwała, że może być w ciąży. Postanowiła więc sprawdzić, czy jej przypuszczenia są zasadne. Okazało się, że miała rację, a test ciążowy pokazał "dwie kreski".

Nie było go w domu. Postanowiła o ciąży poinformować go w nietypowy sposób

Przyszła mama postanowiła poinformować swojego ukochanego o tym, co zaszło. Zdecydowała się reakcję męża uwiecznić na filmie, który oczywiście ujrzał światło dzienne.

Kobieta schowała test ciążowy do szuflady w kuchni, gdzie potem zajrzał jej mąż, po przyjściu z pracy. Zmęczony i głodny chciał przygotować sobie coś do jedzenia.

Kiedy zobaczył, co znajduje się w szufladzie, oniemiał. Po chwili jednak jego reakcja była dokładnie taka, jakiej chciałaby spodziewać się niepewna zachowania mężczyzny małżonka. Przeczuwała jednak, że mąż zareaguje radością:

Mój mąż od roku pragnął dziecka - powiedziała tiktokerka.

Okazało się, że mąż modlił się o dziecko od miesięcy. Bardzo chciał stworzyć rodzinę, dlatego wieść o dziecku tak go uradowała.

Nic, jedynie pozazdrościć takiego ukochanego! Oboje czekają teraz na "szczęśliwe rozwiązanie".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić