Wyjawiła matce, że ojciec ma romans. Reakcja nie mieści się w głowie

8

Christopher Andrighetti miał romans. O wszystkim dowiedziała się córka 39-latka, która postanowiła podzielić się informacją z matką. Wtedy Andrighetti wpadł w furię i brutalnie pobił nastolatkę. Nie wiadomo, do czego by doszło, gdyby nie zdołała uciec.

Wyjawiła matce, że ojciec ma romans. Reakcja nie mieści się w głowie
39-letni Christopher Andrighetti ukrywał przed 36-letnią Barbarą, swoją żoną, że ma romans (Facebook)

Dramat 14-latki rozegrał się w amerykańskim stanie Alabama. Jak podaje Mirror, dziewczyna odkryła, że jej ojciec — za plecami żony — romansuje z inną kobietą, a na potrzeby pozamałżeńskiej relacji założył nowe konto na portalu społecznościowym.

Pobił córkę, bo ujawniła jego romans. Nie ujdzie mu to płazem

14-latka poinformowała matkę o poczynaniach ojca, na poparcie swoich słów prezentując jego nowe konto. Na wieść o tym, że żona dowiedziała się o wszystkim, Christopher Andrighetti wpadł w szał, a nerwy postanowił wyładować właśnie na córce.

Christopher Andrighetti brutalnie pobił córkę, używając do tego drążka od zasłony prysznicowej. Rzucał także w 14-latkę szklanymi butelkami. Przerażona dziewczyna zdołała uciec, dopiero gdy 39-latek poszedł przynieść sobie napój z lodówki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Kierowca wyrzucił i pobił kobietę z auta. Nagranie z Rosji

14-latka pobiegła do sąsiada, któremu opowiedziała o piekle, jakie zgotował jej własny ojciec. Ten zaalarmował o zdarzeniu policję. Christopher Andrighetti został znaleziony przez funkcjonariuszy ukrywający się w szafie w przyczepie kempingowej, którą zamieszkuje rodzina. W tym czasie jego córkę przetransportowano do szpitala, jednak do wiadomości publicznej nie podano szczegółów.

Na temat tragedii zabrała głos Barbara Andrighetti, matka 14-latki i żona Christophera. Za pośrednictwem Facebooka poinformowała, że w trakcie zdarzenia przebywała w pracy. Po powrocie zastała niewyobrażalny bałagan oraz zniszczenia. 36-latka podkreśliła, że jest dumna z córki, która nie dała się zastraszyć okrutnemu ojcu i zgłosiła wszystko odpowiednim służbom.

Jestem z niej bardzo dumna, że była na tyle odważna, aby nie milczeć — napisała Barbara Andrighetti na Facebooku.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić