Wyjawiła mu, co robiła przed pójściem do łóżka. Kobieta skazana na więzienie

118

W Niemczech zapadł wyrok nazywany przez wielu "historycznym". Kobieta została uznana winną napaści na tle seksualnym po tym, jak przebiła igłą prezerwatywy swojego partnera.

Wyjawiła mu, co robiła przed pójściem do łóżka. Kobieta skazana na więzienie
Kobietę skazano na 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Zdjęcie ilustracyjne (Getty Images)

Wyrok został wydany w sądzie okręgowym w zachodnioniemieckim mieście Bielefeld. Ze względu na nietypowe okoliczności lokalna gazeta "Neue Westfälische" oraz ogólnokrajowy "Bild" określiły sprawę jako "historyczną".

39-letnia Niemka na początku 2021 roku zaczęła spotykać się ze swoim 42-letnim rodakiem. Ich relacja była nieformalna, opierająca się na zasadzie "friends with benefits".

Po kilku miesiącach kobieta zaczęła żywić głębsze uczucia do partnera. Aby zatrzymać go przy sobie, postanowiła zajść w ciążę. W tym celu zaczęła potajemnie dziurawić prezerwatywy, które 42-latek trzymał w szafce nocnej. Pomimo regularnego powtarzania tej czynności 39-latka nie osiągnęła upragnionego celu.

Chociaż nie zaszła w ciążę, Niemka napisała 42-latkowi, że wkrótce zostaną rodzicami. Przy okazji zdradziła, że celowo uszkodziła prezerwatywy. Mężczyzna wniósł przeciwko niej zarzuty, a sprawa szybko trafiła do sądu. 39-latkę skazano na sześć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Sprawa była bardzo trudna dla niemieckiego wymiaru sprawiedliwości. Kiedy mężczyzna wniósł oskarżenie, nikt nie wiedział jak dokładnie sformułować zarzuty. Sąd zdecydował, że najlepsze w tym wypadku będzie oskarżenie o napaść na tle seksualnym.

Zobacz także: Jednak są problemy z gazem? "Niekompetencja Morawieckiego"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić