Nowe wieści o Magdalenie Stępień i jej synku. "Bardzo trudny czas"

6

Pudelek ustalił, że Magdalena Stępień i jej synek Oliwier nadal znajdują się w szpitalu w Izraelu, gdzie toczy się walka o zdrowie chłopca. - Magda z Oliwierem przechodzą bardzo trudny czas, są tam sami - mówi informator.

Nowe wieści o Magdalenie Stępień i jej synku. "Bardzo trudny czas"
Magdalena Stępień z synkiem (Instagram)

Magdalena Stępień na początku 2022 roku poinformowała, że jej syn Oliwier cierpi na nowotwór wątroby. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka w związku z tym zaczęła toczyć walkę o życie dziecka. Uruchomiła zbiórkę pieniędzy, by móc zapewnić chłopczykowi leczenie w Izraelu.

W pewnym momencie zbiórka została zablokowana. Mimo to udało się zebrać niezbędną kwotę. Wszelkimi wątkami pojawiającymi się w obliczu dramatu malucha żyła cała Polska. Emocjonowano się choćby tym, że Jakub Rzeźniczak związał się z nową ukochaną. Stępień twierdziła natomiast, że nie może liczyć na jego wsparcie.

Modelka w końcu zniknęła z sieci, by skupić się w pełni na dziecku. Na początku marca natomiast przerwała milczenie.

Wybaczcie moją nieobecność, ale potrzebowałam skupić się tylko na leczeniu. Oliwier jest najważniejszy. Z całego serca raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę. To dzięki wam tu jesteśmy. Pamiętam o tym i jestem wdzięczna. Proszę was w dalszym ciągu o modlitwę za mojego dzielnego wojownika - mówiła wtedy.

Nowe ustalenia ws. Oliwiera

Teraz Pudelek przekazał nowe wieści w tej sprawie. Ustalono, że Magdalena i jej synek spędzili Wielkanoc w szpitalu. Lekarze nadal walczą o jego życie.

Oliwier czuje się dobrze, ale nadal walczy z tą okropną chorobą. Magda z Oliwierem przechodzą bardzo trudny czas, są tam sami. Okres świąteczny spędzili w szpitalu. Magda niedługo się odezwie, bo czekała trzy miesiące na wyniki bardzo poważnych badań. Powiem tyle - będzie grubo - powiedział informator Pudelka.

Ujawnił on również zdjęcie ze szpitala. Pochodzi ono z instagramowego profilu matki chrzestnej Oliwiera. Na fotografii możemy zobaczyć chłopczyka podpiętego do urządzeń medycznych.

Zobacz także: Meghan i Harry oddali cześć Ukrainie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić