Zuzanna Sierzputowska| 
aktualizacja 

Wysłała chłopakowi zdjęcie nieogolonych nóg. Szybko tego pożałowała

160

Pewna tiktokerka podzieliła się z szerszą publicznością swoją historią. Rozżalona kobieta wyznała, że partnera zniesmaczyła fotografia jej owłosionych nóg. Jej opowieść podzieliła internautów i ostatecznie doprowadziła do rozpadu związku.

Wysłała chłopakowi zdjęcie nieogolonych nóg. Szybko tego pożałowała
Wysłała do partnera zdjęcie przed depilacją nóg (Adobe Stock, TikTok, Adobe, TikTok)

Choć włoski na ciele nie powinny nikogo dziwić, większość kobiet decyduje się na depilację poszczególnych partii ciała. Jedna z użytkowniczek TikToka została niemile zaskoczona przez swojego partnera, który zostawił ją za wysłanie pewnego zdjęcia. To, co zrobiła kobieta, spotkało się ze skrajnym odbiorem wśród innych użytkowników.

Chciała zrobić chłopakowi żart. Ten nie szczędził słów pod jej adresem

Kobieta wyznała, że przez mniej więcej miesiąc nie depilowała nóg. W pewnym momencie wpadła na pomysł, aby zażartować ze swojego partnera i wysłać mu fotografię przedstawiającą nieogolone nogi. Do zdjęcia dołączyła komentarz, że postanowiła na zimę "zachować płaszczyk". Odpowiedź mężczyzny kompletnie ją zaskoczyła.

Nie, powinnaś się tego wstydzić. To naprawdę niehigieniczne dla kobiety, a do tego odbiera ochotę na seks - stwierdził partner tiktokerki.

Kobieta była pewna, że mężczyzna jedynie się z nią droczy. Okazało się jednak, że żarty się skończyły, a jej wybranek odezwie się znowu dopiero wtedy, kiedy jej nogi znów będą gładkie.

Zachowanie autorki nagrania podzieliło internautów

Oczywiście wyczyn kobiety został szeroko skomentowany. Inne użytkowniczki TikToka wstawiły się za nieszczęśliwą koleżanką, twierdząc, że mężczyzna mocno przesadził.

Jeśli on uważa, że to takie niehigieniczne, to mam nadzieję, że jest gładki od góry do dołu;
Włosy na ciele są z jakiegoś powodu, nasze ciało naturalnie je hoduje i jestem zaskoczona tym, jak wielu ludzi nie zostało tego nauczonych - czytamy pod nagraniem.

W morzu krytykujących partnera kobiety pojawiło się kilka głosów wsparcia dla mężczyzny. Jeden z internautów stwierdził, że jej partner miał rację, ale rzeczywiście mógł to powiedzieć w dużo delikatniejszy sposób.

Pokazała mu, co napisali inni użytkownicy TikToka. Partner nie wytrzymał

Podniesiona na duchu kobieta postanowiła przeczytać mężczyźnie, co o jego zachowaniu twierdzą inni. Kiedy tylko wyznała, że większość stwierdziła, iż zachował się dziecinnie, ten nie mógł uwierzyć w fakt, że tak mało osób podzieliło jego zdanie. To mężczyznę przerosło i zerwał z autorką nagrania. Oba tiktoki bardzo szybko stały się niezwykle popularne w sieci.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zobacz także: Pokazuje owłosione nogi i pachy. Kaya Szulczewska o kontrowersyjnych zdjęciach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić