Wytatuowała oczy i rozcięła język. Wydała na to setki tysięcy

54

Kierstyn Milligan przygodę z modyfikacjami ciała zaczęła gdy miała zaledwie 14 lat. Przez kolejne lata przeszła radykalną przemianę i dziś trudno ją rozpoznać. Całe jej ciało pokrywają tatuaże i kolczyki. Na wszystko przeznaczyła niemałą sumę.

Wytatuowała oczy i rozcięła język. Wydała na to setki tysięcy
Kierstyn Milligan (Instagram)

24-letnia Kierstyn Milligan pochodzi z Teksasu w USA. Od wielu lat się tatuuje i modyfikuje swoje ciało. W mediach społecznościowych przekonuje, że zrobiła to wszystko "z miłości do samej siebie".

Tatuaże "z miłości do siebie". Wydała na nie 180 tys. złotych

W sumie Kierstyn Milligan przeznaczyła na wszystko aż 35 tysięcy funtów, czyli około 180 tysięcy złotych.

Kierstyn ma nie tylko liczne tatuaże, ale także spiłowane zęby i język przecięty na pół. Przeszła także kilka zabiegów medycyny estetycznej, powiększyła piersi oraz poddała się liposukcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Media z USA o marszu 4 czerwca. "Setki tysięcy Polaków przeciwko PiS"
Większość ludzi myśli, że jestem demonem, że nie mam rodziny ani pieniędzy. Narzucają mi te wszystkie stereotypy - opowiadała portalowi tyla.com.

Kierstyn przekonuje, że nie obchodzi jej to, co myślą obcy ludzie. Najważniejsze jest to, że rodzina zaakceptowała jej nietypowy wygląd i upodobania estetyczne.

Pierwszy tatuaż 24-latka wykonała, gdy miała zaledwie 14 lat. Początkowo kobieta obawiała się o reakcję najbliższych. Jednak rodzina i przyjaciele cały czas ją wspierają i akceptują wszelkie modyfikacje jej ciała.

Moja rodzina i przyjaciele bardzo wspierają mnie we wszystkim, co chcę zrobić. Początkowo byli zszokowani, ale teraz są do tego przyzwyczajeni — powiedziała dla portalu tyla.com.

Kierstyn Milligan jest aktywna na Instagramie i TikToku. W swoich postach przekonuje, że wszystkie modyfikacje zrobiła z "miłości do siebie". Zachęca również innych, aby nie bali się podążać za swoimi marzeniami.

Ludzie w miejscach publicznych przeważnie reagują pozytywnie i chcą zrobić sobie ze mną zdjęcie, ale od czasu do czasu dostaję krzywe spojrzenia - wyznała portalowi tyla.com.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić