BOB| 
aktualizacja 

Z ukrycia nagrała opiekunkę. Wideo ma ponad 16 mln wyświetleń

30

Niania nie wiedziała, że jest nagrywana przez mamę, która ją wynajęła. Film niedługo później trafił do sieci. Internauci byli w szoku po tym, co zobaczyli. Spójrzcie sami, co zatrudniona kobieta robiła razem z dzieckiem.

Z ukrycia nagrała opiekunkę. Wideo ma ponad 16 mln wyświetleń
Na zdjęciu: niania nagrana z ukrycia (TikTok)

Nicki Maher podbiła TikToka, gdy opublikowała film z nianią w roli głównej. Młoda kobieta, którą zatrudniła do opieki nad córką, nagle stała się gwiazdą na całym świecie. Wszystko za sprawą krótkiego filmu, który został nagrany z ukrycia.

Ten film jest hitem TikToka. Nagranie z ukrycia

43-letnia mama usłyszała, że w pokoju córki ktoś przepięknie śpiewa. Po cichu się zakradła i przekonała się, że to niania ma tak niesamowity talent wokalny.

Amerykanka uwieczniła moment, w którym Delaney Wilson śpiewała piosenkę z filmu "Mała syrenka" Disneya. Nastolatka tak bardzo wczuła się w rolę, że nawet nie miała świadomości, iż jest nagrywana.

Dziś Delaney jest gwiazdą internetu. Filmik otrzymał ponad 3 miliony polubień i już dawno przekroczył kilkanaście milionów wyświetleń. Wszyscy zgodnie piszą, że niania ma niesamowity głos oraz wyjątkowy talent do śpiewu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Próbuję zachęcić ją, by bardziej eksponowała swój głos. Ale zniechęca ją sposób, w jaki wygląda na swoich filmach. A wszystko, co widzę, to piękno. Tak samo moje dzieci. Okażmy jej trochę miłości, żeby mogła więcej śpiewać dla nas!!! - pisała zauroczona śpiewem niani mama, która wrzuciła nagranie do sieci.

Co ciekawe, niania po medialnym szumie nabrała odwagi. Sama uaktywniła się na TikToku i można zauważyć, że już nie ma problemu z tym, aby chwalić się swoim talentem. Sama o sobie pisze "śpiewająca niania".

Zobacz także: W pogoni za wycieraczką. Zabawne nagranie psa podbija internet
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić