aktualizacja 

Chciał polecieć "na gapę". Nagle stało się coś naprawdę rozbrajającego

22

Do sieci trafiło nagranie, na którym zarejestrowano nietypowe zachowanie gołębia. Ptak spokojnie stał na skrzydle samolotu i wszystko wskazywało na to, że chętnie poleci jako pasażer "na gapę". Jednak coś przeszkodziło zamierzeniom zwierzęcia. Pękniecie ze śmiechu.

Chciał polecieć "na gapę". Nagle stało się coś naprawdę rozbrajającego
Nietypowy pasażer na gapę. Ostatecznie podróż samolotem go "przerosła" (Facebook, LADbible)

Nagranie zostało udostępnione między innymi na facebookowym profilu serwisu LADbible. Prawdopodobnie materiał zarejestrował ktoś z pasażerów lub personelu samolotu, którym podróżował — a przynajmniej usiłował — skrzydlaty bohater filmiku.

Gołąb na skrzydle samolotu. Internauci zaśmiewają się do łez

Początkowo mogłoby się wydawać, że gołąb bez problemu utrzyma się na skrzydle samolotu. Mimo że maszyna stopniowo nabierała rozpędu, sam ptak nie sprawiał wrażenia, jak gdyby wydawał się przestraszony lub przynajmniej poruszony.

Z czasem jednak okazało się, że gołąb nie będzie górą w tym nietypowym pojedynku. Okazało się, że prędkość, z jaką maszyna podrywa się do lotu, przerosła niczego niespodziewającego się ptaka, a on sam został dosłownie "zmieciony".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Materiał w błyskawicznym tempie stał się prawdziwym viralem. Część internautów otwarcie przyznawała, że zaśmiewała się z widoku zdezorientowanego gołębia do łez. Inni wyrażali współczucie wobec skrzydlatego nieszczęśnika, którego "zdmuchnął" nagły podmuch.

Łał! Mnóstwo okropnych osób śmieje się z tego biednego ptaka.
Moonwalk — wersja dla gołębi.
(...) Ludzie są zmartwieni tym, co mogło się stać z gołębiem. Posiada skrzydła i prawdopodobnie odleciał na nich do tyłu z fajną historią, którą opowiedział innym, zazdrosnym gołębiom.
Myślał, że tej zimy dostanie darmową przejażdżkę na południe — komentowali zabawne nagranie użytkownicy Facebooka.
Zobacz także: Zobacz też: Gołąb na fotoradarze przekroczył prędkość
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić