Zabrał córkę do pracy. Internauci oszaleli na punkcie tego duetu

7

Wielu rodzicom zabieranie dziecka do pracy kojarzy się z dyskomfortem i problemami. Ten tata udowadnia, że może to być świetna zabawa i to dla obu stron. Nagranie, jak razem z córką dostarczają paczkę do jednego z domów trafiło do sieci i stało się viralem. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Zabrał córkę do pracy. Internauci oszaleli na punkcie tego duetu
Widok taty z córką w pracy rozczulił internautów (TikTok)

W Stanach Zjednoczonych Dzień Zabierania Swojego Dziecka do Pracy zyskał miano święta narodowego. Amerykanie obchodzą go 27 kwietnia. Świętują ten dzień także Brytyjczycy, jednak na całym świecie rodzice podejmują inicjatywę zabierania swoich dzieci do pracy. Czasami chcą im pokazać, jak w rzeczywistości wygląda ich codzienna praca, a czasami - po prostu nie mają pod czyją opieką ich zostawić.

Jednak tym razem tak nie było mowy o przypadku. Mężczyzna, który na co dzień pracuje jako kurier w Amazonie, zabrał ze sobą do pracy swoją córeczkę. Dziewczynka była w pełni przygotowana - miała nawet własną kamizelkę! Zabrała też ze sobą pluszaka, aby ten dodał jej pewności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pytanie mamy - odc. 3. Kształtowanie nawyku picia wody

Nagrała ich kamera monitoringu

Tata z córeczką nawet nie mieli pojęcia, że ktoś widzi ich współpracę. Cały proces pozostawienia paczki został udokumentowany przez kamerę przy drzwiach wejściowych do domu. Autorzy nagrania wrzucili je do sieci i zwrócili się z apelem o pomoc w znalezieniu bohaterów nagrania. Z opisów przy filmie możemy się dowiedzieć, że cała sytuacja miała miejsce w Ballantyne. To luksusowe przedmieścia miasta Charlotte w Karolinie Północnej w USA.

Usługi na najwyższym poziomie

Obecność dziecka może mieć lepszy efekt, niż obecność szefa czy menadżera przy naszej pracy. Kiedy dzieci patrzą, jak pracujemy, chcemy to robić jak najlepiej aby uczyły się od nas odpowiedniego wykonywania pracy. Idealnie widać to także na tym nagraniu. Pudełka, jakie dostarczył z córką, zostały odpowiednio położone przy samej ścianie domu. Do tego w pewnym momencie mężczyzna dojrzał, że jedna z małych paczek spadła na ziemię przy samych drzwiach.

Podnieś ją i połóż na pozostałych, żeby odbiorcy nie musieli się schylać - poprosił córkę, która posłusznie to zrobiła.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Na koniec niecodzienna para kurierów zrobiła zdjęcie na dowód, że paczki dostały doręczone do właściwego domu.

Internauci zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać, aby Internet pokochał ten duet dostawców. Nagranie zebrało mnóstwo pozytywnych komentarzy.

To urocze. Zarabia pieniądze i jednocześnie spędza czas ze swoją córeczką - skomentował Freddy.
Uwielbiam, kiedy rodzice zabierają dzieci do pracy i dzieci w tej pracy uczestniczą. To dla nich prawdziwa życiowa lekcja - dodał inny użytkownik TikToka.

Internauci wciąż liczą, że parę bohaterów uda się odnaleźć. Jednak jak zauważają niektórzy z komentujących, którzy sami pracują jako kurierzy w Amazon, firma pilnie strzeże informacji na temat swoich pracowników.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić