Zaprosiła na swoje wesele gości. Postawiła jeden warunek. "To nie jest w porządku"

14

Użytkowniczka TikToka Ileana Paules-Bronet poinformowała, że na jej wesele będą mogły przyjść tylko osoby zaszczepione na COVID-19. O swoim pomyśle poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych i wywołała burzę wśród internautów.

Zaprosiła na swoje wesele gości. Postawiła jeden warunek. "To nie jest w porządku"
Kobieta wpuści na wesele tylko osoby zaszczepione (TikTok)

Ileana Paules-Bronet zaręczyła się dwa lata temu. Wraz ze swoim narzeczonym postanowili, że ślub wezmą jesienią 2019 roku. Z przyczyn osobistych musieli jednak przełożyć uroczystość na 2020 rok. Później zaczęła się pandemia i młodzi musieli zaplanować inną datę. Ostatecznie chcą, aby wesele odbyło się jesienią 2021 roku.

Goście zostali już zaproszeni. Aby jednak wszyscy czuli się bezpiecznie i mogli spokojnie się bawić na imprezie, panna młoda zapowiedziała, że przyjść będą mogły tylko osoby zaszczepione. Ileana Paules-Bronet podkreśla, że wyjątkiem są osoby, które mają przeciwwskazania do szczepienia oraz dzieci poniżej 12 roku życia.

Zdaniem części użytkowników TikToka taki pomysł nie jest fair. Szczepienie przeciwko COVID-19 to wprawdzie najlepszy sposób na ochronę przed chorobą, ale internauci piszą, że nie można do tego nikogo "zmuszać".

"Nie spotkaliśmy się z negatywną reakcją"

Padały też ostrzejsze słowa, ale całe szczęście żadne z nich nie wypłynęło z ust zaproszonych gości. "Nikt nie powiedział, że nie przyjdzie dlatego, że musi się zaszczepić. Nie spotkaliśmy się z negatywną reakcją gości" - powiedziała.

Ileana dała radę pannom młodym, które chciałyby pójść w jej ślady. "Bądźcie po prostu szczere. Upewnijcie się, że macie z narzeczonym podobne poglądy, a nawet jeśli wasze rodziny się z nimi nie zgadzają, to je uszanują" - mówi na TikToku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić