o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Zaprosiła na swoje wesele gości. Postawiła jeden warunek. "To nie jest w porządku"

11
Podziel się

Użytkowniczka TikToka Ileana Paules-Bronet poinformowała, że na jej wesele będą mogły przyjść tylko osoby zaszczepione na COVID-19. O swoim pomyśle poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych i wywołała burzę wśród internautów.

Zaprosiła na swoje wesele gości. Postawiła jeden warunek. "To nie jest w porządku"
Kobieta wpuści na wesele tylko osoby zaszczepione (TikTok)
bEEqtEqJ

Ileana Paules-Bronet zaręczyła się dwa lata temu. Wraz ze swoim narzeczonym postanowili, że ślub wezmą jesienią 2019 roku. Z przyczyn osobistych musieli jednak przełożyć uroczystość na 2020 rok. Później zaczęła się pandemia i młodzi musieli zaplanować inną datę. Ostatecznie chcą, aby wesele odbyło się jesienią 2021 roku.

Goście zostali już zaproszeni. Aby jednak wszyscy czuli się bezpiecznie i mogli spokojnie się bawić na imprezie, panna młoda zapowiedziała, że przyjść będą mogły tylko osoby zaszczepione. Ileana Paules-Bronet podkreśla, że wyjątkiem są osoby, które mają przeciwwskazania do szczepienia oraz dzieci poniżej 12 roku życia.

bEEqtEqL

Zdaniem części użytkowników TikToka taki pomysł nie jest fair. Szczepienie przeciwko COVID-19 to wprawdzie najlepszy sposób na ochronę przed chorobą, ale internauci piszą, że nie można do tego nikogo "zmuszać".

"Nie spotkaliśmy się z negatywną reakcją"

Padały też ostrzejsze słowa, ale całe szczęście żadne z nich nie wypłynęło z ust zaproszonych gości. "Nikt nie powiedział, że nie przyjdzie dlatego, że musi się zaszczepić. Nie spotkaliśmy się z negatywną reakcją gości" - powiedziała.

Ileana dała radę pannom młodym, które chciałyby pójść w jej ślady. "Bądźcie po prostu szczere. Upewnijcie się, że macie z narzeczonym podobne poglądy, a nawet jeśli wasze rodziny się z nimi nie zgadzają, to je uszanują" - mówi na TikToku.

bEEqtEqR
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEqtErm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
Luizka
3 miesiące temu
Nie stawiałam takich warunków. Goście z chęcią dopisali i bardzo dużo było zaszczepionych. Nawet moje koleżanki z pracy wszystkie przyszły i wręczyły nam irobota w prezencie, to było miłe. Uważam, że nie można kategoryzować ludzi…
Emil
3 miesiące temu
Pomysły wprost proporcjonalne do wyglàdu,
Audioman 1961...
3 miesiące temu
Urody to jej bozia pożałowała.
bEEqtErn
Yjygghjhggg
3 miesiące temu
Po pierwsze do cholery to przecież jej wesele tak więc jeśli chce to będzie mogła zapraszać nawet ludzi tylko w stroju klauna lub na pszykład tylko w dresie a po za tym jeśli ktoś chce czuć się bezpiecznie to powinien podejmować tego typu decyzje mało tego osobiście uważam że to powinno być obowiązkowe na każdym weselu
dobre
3 miesiące temu
Miała takie prawo, nikogo nie można zmuszać do szczepień, ale chcą ją zmusić do zapraszania niezaszczepionych, gdzie tu logika? Ona ma takie samo prawo do wolności wyboru weselników, jak fanatycy przeciwni szczepieniu do swoich wymysłów.
Kika
3 miesiące temu
⁣⁣⁣⁣Dlaczego o tym jeszcze nie napisaliscie.. A w radiu już coś dryngali. Chodzi o te nagranie ktore wycieklo z firmy produkujacej szczepionki.. Jak ktos jeszcze nie widzial można sobie wpisać w internet Kawanelicka Bloggspot
kuntakinter
3 miesiące temu
ciekawe ilu gości wykorzysta to jako wymówkę by nie przyjść;p
poltruk
3 miesiące temu
a kto by chciał iść do takiej ryzej pompy;)?
Emka
3 miesiące temu
I bardzo dobrze!!! Dba o siebie i o innych co w tym złego!!!
Danbar
3 miesiące temu
Ale jakie zmuszanie? Jej impreza, jej warunki. Jeśli komuś nie odpowiada, wystarczy odmówić. Chyba nie ma jeszcze przymusu chodzenia ma wesela, co foliarze?
Anonim
3 miesiące temu
Nie rozumiem rabanu. Jej wesele, ona je organizuje i ona ma wszelkie prawo ustalać sobie warunki. Jakby komuś się nie podobało, to by po prostu odmówił przyjścia i tyle. Gospodarz ma prawo gospodarzyć u siebie. Dla tego nie rozumiem argumentu ze "zmuszaniem", nikt nikomu pistoletu przy głowie nie trzymał.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić