Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Zuzanna Sierzputowska
|

Zdradziła, jak często się kąpie. Internautów zamurowało

229
Podziel się:

Brytyjka wyznała na forum internetowym, jak często zażywa kąpieli. W komentarzach wywiązała się długa dyskusja z udziałem zaskoczonych użytkowników strony. Wiele osób stwierdziło, że kobieta myje się za rzadko.

Zdradziła, jak często się kąpie. Internautów zamurowało
(Getty Images)

Pewna Brytyjka postanowiła przywołać w sieci swoją historię. Kobieta wyznała, że po spotkaniu z przyjaciółkami zaczęła zastanawiać się nad kwestią właściwej higieny. Forumowiczka zdradziła, jak często decyduje się na kąpiel. Czy rzeczywiście robi to zbyt rzadko?

Wyznała, jak często bierze prysznic. Internauci stwierdzili, że nie dba o higienę

Kobieta oznajmiła, że na dłuższą kąpiel decyduje się trzy razy w tygodniu. Wyznała, że na częstsze mycie jest jej dość trudno znaleźć czas, gdyż jest zapracowaną mamą małych dzieci.

Mam dwie córki poniżej piątego roku życia i pracuję na pół etatu. Biorę prysznic w dwa dni robocze plus w jeden dodatkowy, czyli zwykle trzy razy w tygodniu. Moje wolne dni zazwyczaj polegają na zabawie z dziećmi, wyprowadzaniu psa, spacerowaniu po parku oraz bieganiu do szkoły. Zawsze biorę dodatkowy prysznic, jeśli uprawiam seks, mam okres lub ćwiczę - napisała na forum.

Jej przemyślenia stały się wyjściem do długiej dyskusji internautów, którzy podzielili się na dwa obozy. Pierwszy uważał, że kobieta zachowuje się odpowiednio, drugi, iż zwyczajnie nie dba o siebie.

" Nie chciałbym przebywać blisko kogoś, kto nie bierze prysznica codziennie"

Internauci stwierdzili, że intensywny tryb życia nie jest wymówką do braku zadbania o podstawy higieny.

Osobiście uważam, że trzy razy w tygodniu to dość rzadko. Ja kąpię się codziennie. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, że mogłabym wyjść z domu bez wzięcia prysznica;
Osoba, która nie myje się codziennie, ma charakterystyczny stęchły zapach. Wyczuję ją z daleka - czytamy wśród krytycznych wypowiedzi.

Wśród osób, które zdecydowały się wypowiedzieć, pojawiło się jednak kilka, które stanęły w obronie zapracowanej mamy. Pewna internautka stwierdziła, że codzienny prysznic nie jest konieczny - to jedynie marnotrawstwo wody.

Pokolenia przed nami nie miały pryszniców, w tym również moi rodzice, i na pewno nie byli odrażający - dodała.

Zdania, jak widać, były mocno podzielone. W rezultacie internauci nie doszli do porozumienia, pozostawiając autorkę posta z mnóstwem podzielonych opinii.

Zobacz także: Błędy, które popełniasz pod prysznicem
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(229)
J.....
4 miesiące temu
Ona nie twierdzi,że się nie myje - tylko niecodziennie bierze prysznic!!!! Nie zawsze,i nie wszyscy mięli łazienki -nawet w latach 90-tych,a przecież nikt nie chodził śmierdzący!Dziś,na wsi,też nie wszyscy mają łazienki - są rodziny,które myją się w misce - ALE SIĘ MYJĄ!!!!
Shower
4 miesiące temu
Czyli norma, codzienne mycie nie jest wskazane nawet przez lekarzy.
bbbb
4 miesiące temu
Gdy zaśpię to myję miejsca strategiczne + buzia, szyja i zęby. Czasami trzeba, ale ogólnie, to codziennie kąpiel.
Kcb
4 miesiące temu
Umyć szyje pod pachami nogi i miejsca i tymne czlowiek czysty
Ola
4 miesiące temu
Myslicie że codzienna kapiel to zdrowie.otórz jestescie w błędzie.pozbywacie sie naturalnej ochrony .oraz w podeszłym wieku nabawicie sie reumatyzmu.wcale czesta kapiel nie służy zdrowiu.
Schwesta
4 miesiące temu
Niemcy rekordziści po kilkanaście lat niekapani.Moja ostatnia 6 lat nie była pod prysznicem.
Ala
4 miesiące temu
Nas w rodzinie jest 7 i jakoś ja się myje .
Mama Michala
4 miesiące temu
Na skórze jest warstwa ochronna,a częste mycie jej pozbawia!!!!! oczywiście w upały czy po ciężkiej pracy gdy człowiek jest spocony to nawet parę razy dziennie,nie powinien przecież śmierdzieć!!!
v vc cv b
4 miesiące temu
czeste mycie skraca życie Ludzie 50 lat temu kąpali sie raz na miesjac i żyja do dzis majac po 99 lat a dzis kąpia sie codziennie i zdychaja po 40
twojastara
4 miesiące temu
ja sie czasami nie myje przez tydzien i jest dobrze,nie wiem po co marnowac wode i myc sie codziennie
G.80
4 miesiące temu
Higieniczni komentują. Dobrze, że są antyperspiranty, można zaoszczędzić na wodzie, wystarczy dobrze się spryskać.a tak poza tym częste mycie skraca życie, skóra się ściera i człowiek umiera.
ooooo
4 miesiące temu
wilk się nie myje i żyje
eko bzdziuch
4 miesiące temu
no cudownie, te aromaty. a wystawcie sobie taką zapoconą gesler, jak rozchyli polichy, toż to dopiero uczta dla zmysłu powonienienia. albo maryla et al
Po gòralsku
4 miesiące temu
Jędrek zlał w Boze Narodzenie zone, bo mu zapodziała kajś kłosulę. Wiosną posed sie kompać do strumienia i ksyknął: "Znalozła sie cholera jedna!" Hej.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić