Zuzanna Sierzputowska| 

Zdradziła, jak często się kąpie. Internautów zamurowało

403

Brytyjka wyznała na forum internetowym, jak często zażywa kąpieli. W komentarzach wywiązała się długa dyskusja z udziałem zaskoczonych użytkowników strony. Wiele osób stwierdziło, że kobieta myje się za rzadko.

Zdradziła, jak często się kąpie. Internautów zamurowało
(Getty Images)

Pewna Brytyjka postanowiła przywołać w sieci swoją historię. Kobieta wyznała, że po spotkaniu z przyjaciółkami zaczęła zastanawiać się nad kwestią właściwej higieny. Forumowiczka zdradziła, jak często decyduje się na kąpiel. Czy rzeczywiście robi to zbyt rzadko?

Wyznała, jak często bierze prysznic. Internauci stwierdzili, że nie dba o higienę

Kobieta oznajmiła, że na dłuższą kąpiel decyduje się trzy razy w tygodniu. Wyznała, że na częstsze mycie jest jej dość trudno znaleźć czas, gdyż jest zapracowaną mamą małych dzieci.

Mam dwie córki poniżej piątego roku życia i pracuję na pół etatu. Biorę prysznic w dwa dni robocze plus w jeden dodatkowy, czyli zwykle trzy razy w tygodniu. Moje wolne dni zazwyczaj polegają na zabawie z dziećmi, wyprowadzaniu psa, spacerowaniu po parku oraz bieganiu do szkoły. Zawsze biorę dodatkowy prysznic, jeśli uprawiam seks, mam okres lub ćwiczę - napisała na forum.

Jej przemyślenia stały się wyjściem do długiej dyskusji internautów, którzy podzielili się na dwa obozy. Pierwszy uważał, że kobieta zachowuje się odpowiednio, drugi, iż zwyczajnie nie dba o siebie.

" Nie chciałbym przebywać blisko kogoś, kto nie bierze prysznica codziennie"

Internauci stwierdzili, że intensywny tryb życia nie jest wymówką do braku zadbania o podstawy higieny.

Osobiście uważam, że trzy razy w tygodniu to dość rzadko. Ja kąpię się codziennie. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, że mogłabym wyjść z domu bez wzięcia prysznica;
Osoba, która nie myje się codziennie, ma charakterystyczny stęchły zapach. Wyczuję ją z daleka - czytamy wśród krytycznych wypowiedzi.

Wśród osób, które zdecydowały się wypowiedzieć, pojawiło się jednak kilka, które stanęły w obronie zapracowanej mamy. Pewna internautka stwierdziła, że codzienny prysznic nie jest konieczny - to jedynie marnotrawstwo wody.

Pokolenia przed nami nie miały pryszniców, w tym również moi rodzice, i na pewno nie byli odrażający - dodała.

Zdania, jak widać, były mocno podzielone. W rezultacie internauci nie doszli do porozumienia, pozostawiając autorkę posta z mnóstwem podzielonych opinii.

Zobacz także: Błędy, które popełniasz pod prysznicem
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić