Matka zrobiła dziecku manicure. Obrzydzeni internauci nie mieli litości

36

Pewna Amerykanka wywołała burzę na Facebooku. Zaoferowała, że może wykonywać manicure dla dzieci. Dla potwierdzenia swoich słów zamieściła zdjęcie rąk malutkiej córki po zabiegu.

Matka zrobiła dziecku manicure. Obrzydzeni internauci nie mieli litości
Zrobiła dziecku manicure (Facebook)

Pomysły internautów nie przestają zaskakiwać. Pewna Amerykanka wpadła na nietypowy pomysł świadczenie kontrowersyjnej usługi. Postanowiła zaoferować na Facebooku wykonywanie manicure na paznokciach małych dzieci.

Internautom nie spodobał się pomysł Amerykanki. Ich złość spotęgował jeszcze fakt, że ta postanowiła się zareklamować. W tym celu opublikowała na Facebooku fotografię dłoni swojego dziecka. Paznokcie były nienaturalnie spiczaste i długie. Ponadto kobieta pomalowała je lakierem do paznokci.

Sztuczne paznokcie wzbudziły zaniepokojenie i obrzydzenie wśród internautów. Wielu z nich postanowiło wyrazić swoje zdanie w komentarzach pod postem. Zauważyli, że ostrość paznokci po zabiegu jest niebezpieczna dla zdrowia dziecka, które może się przez przypadek nimi okaleczyć. Niestety zdjęcia sugerowały, że autorka wykonała manicure na swoim dziecku więcej niż jeden raz.

Powinnaś przycinać paznokcie swojego dziecka, aby nie zrobiło sobie krzywdy. To, co robisz jest tandetne i głupie - napisał internauta.
Niemowlęta często przez przypadek drapią się w oczy lub twarz, a nawet bez takich paznokci pozostawiają ślady zadrapań - zauważyła komentująca.
Zobacz także: Kościoły przepełnione? Policja ujawnia nowe informacje
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić