Zrobiła odlew swojego ogromnego biustu. "Disco - piersi"

9

Ta kobieta zaskoczyła swoich fanów na TikToku. Artystka Shea w jednym z filmików przyznała, że z powodów zdrowotnych przeszła operację zmniejszenia biustu. Nie chcąc jednak nigdy zapomnieć o ogromnych piersiach, jakie miała, postanowiła na pamiątkę zrobić ich odlew z gipsu.

Zrobiła odlew swojego ogromnego biustu. "Disco - piersi"
Zrobiła odlew swojego biustu. (TikTok, @shea.the.gay)

O sprawie pisze właśnie brytyjski tabloid "The Sun". Na chińskiej aplikacji Sheę obecnie obserwuje ponad 17 tysięcy internautów. Liczba ta wciąż rośnie.

W jednym z wideo pokazała, krok po kroku, jak wykonała odlew biustu. Okazuje się, że był on na tyle duży, że utrudniał jej codzienne funkcjonowanie. Przysparzał kłopotów zdrowotnych, zwłaszcza w obrębie kręgosłupa. Musiała zdecydować się na mammoplastykę.

Zrobiła odlew biustu. Zamieniła go w kolorowe "disco - piersi"

Upamiętniam moje przedoperacyjne walory. Tworzę "disco - piersi" przed redukcją biustu - powiedziała w nagraniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Weronika Bielik upomina: "Operacja piersi to decyzja na całe życie"

Kobieta wykorzystała specjalny gips, przeznaczony do robienia odlewów ciążowego brzucha. Nałożyła go na swój biust. Przez dłuższy czas musiała siedzieć bez ruchu, aż specyfik wyschnął.

W dalszej części wygładziła formę, nadała jej piękny kształt za pomocą papieru ściernego. Potem Shea przystąpiła do dekoracji wykonanego odlewu. Pomalowała go sprayem w kolorze srebrnym. Na końcu ręcznie przykleiła na nim lustrzane płytki dyskotekowe.

Et voila (oto, proszę zobaczyć - przyp. red.) - powiedziała z dumą.

Wideo zebrało 1,4 miliona wyświetleń na TikToku. Użytkownicy sieci z chęcią je komentowali. W większości pomysł się spodobał. Chwalili dziewczynę za kreatywność. "Jeśli tył jest pusty, możesz ukryć za nim rzeczy" - radził jeden.

Powinnam była też takie zrobić. Kocham to - dodała następna osoba.
Czy możesz opowiedzieć o tym, jak się czułaś i jak przebiegała rekonwalescencja? Tyle strasznych historii krąży! - zaznaczała kolejna.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić