Dostała pytanie o Lewandowskiego. Nie uwierzysz, co stało się potem

124

Podczas 584. odcinku "Milionerów" doszło do weryfikacji wiedzy pani Katarzyny z Warszawy. Zupełnie niespodziewanie uczestniczka miała problem już przy pytaniu za tysiąc złotych. Musiała skorzystać z koła ratunkowego.

Dostała pytanie o Lewandowskiego. Nie uwierzysz, co stało się potem
Nie wiedziała, w jakim klubie gra Robert Lewandowski (Milionerzy)

Robert Lewandowski bezsprzecznie jest obecnie najpopularniejszym piłkarzem z naszego kraju. Wydawało się, że każdy Polak zna choćby podstawowe informacje na jego temat. Tymczasem z pozoru proste pytanie dotyczące "Lewego" przysporzyło sporo problemów uczestniczce "Milionerów".

Podczas 584. odcinku "Milionerów" pani Katarzyna z Warszawy usłyszała pytanie o to, gdzie obecnie gra Robert Lewandowski. Studentka, która biegle zna trzy języki, nie była w stanie samodzielnie przebrnąć przez pytanie za tysiąc złotych. Do wyboru oczywiście miała cztery odpowiedzi.

"Milionerzy". W lipcu 2022 roku Robert Lewandowski stał się zawodnikiem klubu:

  • A. FC Barcelona
  • B. Real Madryt
  • C. Legia Warszawa
  • D. Liverpool F.C.

Hubert Urbański mocno się zdziwił, gdy pani Katarzyna nie znała odpowiedzi na to pytanie. Nic w tym dziwnego. O transferze Lewandowskiego rozpisywały się praktycznie wszystkie polskie media. Było o tym szalenie głośno choćby ze względu na wszelkie zawiłości związane z jego przenosinami z Bayernu Monachium do FC Barcelony.

Uczestniczka wyznała, że słyszała, iż Polak przeniósł się do Hiszpanii. Właśnie dlatego pod uwagę wzięła kluby z tego kraju. Kierowała się jednak w stronę Realu Madryt.

W pewnym momencie uznała, że lepiej nie ryzykować. Poprosiła o pomoc publiczność. Zgromadzeni nie mieli większego kłopotu i wskazali właściwą odpowiedź.

Dobrze, że poprosiłam o koło, bo zaznaczyłabym Real - wyznała otwarcie uczestniczka z Warszawy.

O tych problemach pani Katarzyny niemal natychmiast zrobiło się głośno. To bez wątpienia spora niespodzianka, że ktoś mógł nie słyszeć o wielkim transferze Roberta Lewandowskiego.

Zobacz także: Cezary Pazura mierzy się z krytyką żony. "Jest bardzo surowa"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić