Co się dzieje z Jolantą Pieńkowską? Nowe informacje o dziennikarce

50

Jolanta Pieńkowska w 2008 roku wyszła za jednego z najbogatszych Polaków - Leszka Czarneckiego. Od tamtej pory pojawia się w pracy na własnych warunkach. Okazuje się, że znów wzięła "urlop" od TVN-u i mieszka obecnie na obcej ziemi. Nie planuje powrotu do Polski...

Co się dzieje z Jolantą Pieńkowską? Nowe informacje o dziennikarce
Jolanta Pieńkowska (AKPA)

Jolanta Pieńkowska jest znaną i lubianą w Polsce dziennikarką. Od lat związaną z telewizją TVN. Odkąd jednak jest żoną Leszka Czarneckiego, jednego z najbogatszych Polaków, jej kariera trochę przystopowała.

Pod koniec 2019 r. Pieńkowska wróciła do pracy jako prowadząca "Fakty o świecie" na antenie TVN24 BiS. Kilka miesięcy później zaś została jedną z gospodyń emitowanych codziennie w TVN24 "Faktów po południu". Wtedy wszystkim się wydawało, że jej kariera znów nabierze rozpędu...

Wyjazd od problemów

Wszystko zmieniło się jednak na początku tego roku. Jej mąż zaczął mieć problemy z prokuraturą. Wtedy wspólnie zdecydowali się opuścić Polskę.

Jak udało się ustalić serwisowi "pomponik.pl", małżeństwo mieszka teraz w Stanach Zjednoczonych. Państwo Czarneccy mają rezydencję na jednej z wysp w pobliżu Miami Beach na Florydzie.

TVN jednak wciąż pojawia się z nowymi propozycjami dla dziennikarki. Ostatnio nawet zaproponowali jej prowadzenie "Miasta Kobiet", które wraca na antenę TVN Style.

Nic jednak nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie mieli wrócić do kraju. "Urlop z powodów osobistych" - w ten sposób TVN komentuje nieobecność Jolanty Pieńkowskiej na wizji.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić