To wiele mówi o tym, co dzieje się związku Werner. Nie da się ukryć

33

Anita Werner jest dziennikarką TVN, a prywatnie partnerką Michała Kołodziejczyka. Razem z nim napisała książkę o tematyce sportowej. Para ruszyła w Polskę, by ją promować. Zdjęcia zakochanych ze spotkań z fanami mówią nam wiele o tym związku.

To wiele mówi o tym, co dzieje się związku Werner. Nie da się ukryć
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk - spotkanie prasowe, fot. Dariusz Gałązka/AKPA (AKPA, Gałązka)

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk połączyli siły, by wspólnie napisać książkę "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". Książka szybko zaczęła zgarniać wiele pozytywnych recenzji. Czytelnicy doceniają to, w jaki sposób została napisana. Sami autorzy podkreślają, że chcieli ukazać piłkę nożną w niesztampowy sposób.

W książce Kołodziejczyka i Werner zostało pokazane, jak piłka nożna wpływa na ludzi. Autorzy włożyli w nią sporo wysiłku, często podróżując po świecie i szukając nieszablonowych historii.

Niedawno Werner razem ze swoim partnerem pojawiła się w Łodzi, aby wspólnie ze studentami oraz naukowcami porozmawiać na temat kulisów i sensu powstania książki.

Jak w obrazek. Werner zapatrzona w partnera

Na zdjęciach ze spotkania mogliśmy się przekonać, że Werner nie tylko podziela pasję partnera, ale także, że jest zpatrzona w niego jak... w obrazek. Widać, że oboje rozumieją się bez słów.

Kiedy Michał na poważnym spotkaniu mówi coś, co burzy powagę (foto 1 ). Ale głównie było tak, że jak opowiadał, to ja słuchałam jak zaczarowana (foto 2). O naszej książce, o tym jak piłką nożną można wytłumaczyć świat, moglibyśmy dyskutować godzinami. W Łodzi dyskutowaliśmy z naukowcami i ich studentami i to było super inspirujące spotkanie! - napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są parą od 2018 roku. Połączyły ich wspólne zainteresowania i praca. Oboje są dziennikarzami.

Zobacz także: Tym wideo gwiazda sportu podbija internet. Co za umiejętności!
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić