aktualizacja 

Kierowca passata wpadł w furię. Chwycił pałkę. Nagranie z Krakowa

42

Dzięki kanałowi "Stop Cham" na Youtube, regularnie dowiadujemy się o kuriozalnych wydarzeniach na polskich drogach. Do jednej z nich doszło ostatnio w Krakowie, gdy jeden z kierowców chciał postraszyć drugiego... pałką. Ostatecznie nie doszło do konfrontacji. To trzeba zobaczyć.

Kierowca passata wpadł w furię. Chwycił pałkę. Nagranie z Krakowa
Wyskoczył z auta i bagażnika wyciągnął pałkę. Niecodzienne zdarzenie w Krakowie (YouTube, Stop Cham)

Na kanale "Stop Cham", który cieszy się w Polsce dużą popularnością, opublikowano nagranie z kamerki samochodowej. Widzimy na nim dwa samochody na drodze: jeden zamierza skręcić w lewo, a drugi w prawo.

Odległość między samochodami była bardzo mała, dlatego panowie wdali się w krótką dyskusję. W pewnym momencie kierowca passata wysiadł z samochodu i otworzył bagażnik, aby wziąć do ręki ciężki sprzęt.

Osiedlowa uliczka, kierowca passata stoi na skrzyżowaniu. Z tyłu podjeżdża mazda i kierowcy rozpoczynają dyskusje. Po chwili z volkswagena wyskakuje kierowca i wyciąga z bagażnika przedmiot. Gdy drugi kierowca ucieka ten rusza za nim w pogoń. Przyczyna zamieszania oraz dalszy ciąg nie jest znany. Co mogło być przyczyną tego zamieszania? - czytamy w opisie filmu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rolnicy protestują pod Biedronką. Rozdali 10 ton ziemniaków

Internauci krytykują kierowcę Passata

Całe zdarzenie miało miejsce w poprzedni piątek w Krakowie. Film, który został opublikowany na kanale "Stop Cham", wzbudził duże emocje.

Do mnie też kiedyś chciał gościu wyskoczyć, ale jak zobaczył psa na tylnym siedzeniu to nagle spokorniał. Od tamtego czasu zawsze blokuję drzwi, bo naprawdę nie wiadomo, co komu wpadnie do głowy - podkreśla jeden z internautów.
Zobacz także: Wyskoczył z auta i bagażnika wyciągnął pałkę!? #1035 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić