aktualizacja 

Kuriozalna sytuacja na drodze. Nastolatka wpadła w samochód

4

Wiele pisze się o nierozważnych kierowcach, którzy na drodze narażają innych na duże niebezpieczeństwo. W najnowszym filmie, który opublikował "Stop Cham" widzimy, że tym razem raczej nie zawinił kierowca, tylko nastolatka, która wpadła na samochód. Mogło dojść do tragedii.

Kuriozalna sytuacja na drodze. Nastolatka wpadła w samochód
Kuriozalna sytuacja na drodze. Nastolatka wpadła w samochód (YouTube)

Z jednej strony wszystko działo się na przejściu dla pieszych, a z drugiej kierowca auta był już tak blisko pasów, że nie miał szans na odpowiednią reakcję.

Tym bardziej, że nastolatka wybiegła nagle, a jej dwaj pozostali przyjaciele pozostali na chodniku, gdyż widzieli nadjeżdżające samochody.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska o życiu w Pałacu Prezydenckim i codzienności Polaków
Nastolatka przebiega przez przejście dla pieszych i wpada na Opla. Dziewczynie nic się nie stało i kontynuowała swój bieg za swoimi sprawami... Kto zawinił? - czytamy w opisie filmu na Youtube.

Nastolatka wbiegła w samochód. Co na to internauci?

Przez kilkadziesiąt godzin film obejrzało ponad 80 tysięcy widzów serwisu YouTube. Internauci nie mają wątpliwości po czyjej stronie leżała wina w tym przypadku.

Sam fakt, że pada to pytanie odpowiada, czemu dochodzi do potrąceń. Laska dosłownie znikąd postanawia wbiec na pełnej petardzie na ulicę. W ogóle chciałbym zobaczyć minę kierowcy, jak sobie spokojnie jedzie, a tu jakaś dziewczyna wbija mu w bok pojazdu - podkreśla Maks.
Było kiedyś bardzo podobne nagranie i policja oceniła winę kierowcy - różniło się tym, że kierowca ruszył po przepuszczeniu pieszego, a inna piesza dokładnie w taki sposób wbiegła w auto - podkreśla z kolei Ewa.

Jak kilka tygodni wyjaśnił nadkomisarz Robert Opas, w 2022 roku doszło do 21322 wypadków drogowych w Polsce. W porównaniu z 2020 rokiem, kiedy to miało miejsce 23540 wypadków, liczba ta spadła o 2218 wypadków (-9,4 proc.).

Zobacz także: Nastolatka "potrąciła" samochód na przejściu #1103 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić