aktualizacja 

Nagranie z myjni w Jeleniej Górze. Kierowca siedział w samochodzie

79

W Jeleniej Górze doszło do niezwykle niebezpiecznej sytuacji. Kamera monitoringu zarejestrowała wybuch wewnątrz samochodu osobowego na terenie jednej z myjni. Wideo ze zdarzenia zostało opublikowane w mediach społecznościowych.

Nagranie z myjni w Jeleniej Górze. Kierowca siedział w samochodzie
W aucie pojawiła się kula ognia (Facebook)

Na Facebooku pojawiło się wideo z Jeleniej Góry. Na terenie samoobsługowej myjni samochodowej przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Zdarzenie zostało nagrane przez kamerę monitoringu, a wideo trafiło na Facebooka. Niewątpliwie zarejestrowana scena może być przestrogą dla innych.

Wideo rodzi przerażenie. 1 października ok. godziny 15:29 kamera na terenie myjni samochodowej zarejestrowała scenę grozy. Pojazd był zaparowany na jednym z krańców placu, kiedy nagle doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Wewnątrz auta doszło do eksplozji. Na nagraniu widać, jak pojawia się tam prawdziwa kula ognia. Siła wybuchu była tak duża, że na zewnątrz wyleciały elementy wyposażenia. W ostatnich sekundach widać również, jak z samochodu wyskoczył mężczyzna.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na miejsce zdarzenia wysłane zostały dwa zastępy straży pożarnej. Po przybyciu na teren myjni strażacy udzielili pomocy mężczyźnie, który przebywał wewnątrz auta w momencie wybuchu. Dość szybko ustalono również, dlaczego doszło do eksplozji. Kierowca czyścił wnętrze swojego pojazdu przeznaczonym do tego środkiem, który zawierał alkohol. Podczas sprzątania postanowił zapalić papierosa, co okazało się ogromnym błędem.

Mógł to przewidzieć

Kierowca był sam sobie winien spowodowania wybuchu. Ogień z zapalniczki w połączeniu z łatwopalnymi oparami środków do czyszczenia sprawił, że doszło do eksplozji. Niestety niebezpiecznie wyglądające zdarzenie nie skończyło się dobrze dla poszkodowanego. Pomimo krótkiego czasu trwania wybuchu mężczyzna doznał licznych poparzeń ciała i został przetransportowany do szpitala.

Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić