Pociągnęła za sobą dziecko. Przerażające nagranie z Poznania

242

Kierująca samochodem osobowym w Poznaniu nagrała sytuację, która może być przestrogą dla innych. Prawidłowo jadąca kobieta o mały włos nie potrąciła matki z dzieckiem, które biegły na tramwaj przez "pasy" pomimo czerwonego światła na sygnalizatorze.

Pociągnęła za sobą dziecko. Przerażające nagranie z Poznania
Kierowca wykazał się niesamowitym refleksem (YouTube, STOP CHAM)

9 grudnia w Poznaniu mogło dojść do ogromnej tragedii. Kanał STOP CHAM opublikował na YouTube nagranie wideo, które uchwycił rejestrator jazdy. Niewątpliwie sytuacja może być zarówno przykładem nieprawidłowego zachowania pieszych, jak i przestrogą dla każdego.

Opublikowane nagranie to materiał dla widzów o mocnych nerwach. Autorka nagrania jechała swoim samochodem po jednej z ulic Poznania. Na pozornie łatwej trasie pojawiła się jednak niespodziewana przeszkoda. Kobieta zjechała na lewy pas ruchu, aby wykonać manewr skrętu. Nagle jednak wprost przed jej maskę wbiegła matka z córką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zostawił auto z otwartymi szybami. Nagranie kierowcy po śnieżycy w USA

Autorka nagrania wykazała się niesamowitym refleksem. Kobiecie udało się w porę zahamować, dzięki czemu najprawdopodobniej uchroniła piesze przed śmiercią. Matka wbiegła wraz ze swoją córką na przejście dla pieszych, gdy na sygnalizatorze było zapalone czerwone światło. Nierozważne zachowanie dorosłej mogło doprowadzić do tragedii. Powodem jej pośpiechu był... tramwaj, który podjeżdżał właśnie na przystanek.

Wideo przykuło uwagę wielu internautów. Komentujący docenili umiejętności oraz refleks kobiety, która kierowała samochodem. Zapewne, gdyby nie jej reakcja to finał sprawy mógł być tragiczny. Nie zabrakło również komentarzy, w których bardzo negatywnie oceniono postawę matki, która naraziła na ogromne niebezpieczeństwo własną córkę.

Brawa dla kierowcy za reakcję. Przy dzisiejszej pogodzie zakończenie byłoby nieco inne - napisał internauta.
Nie dość, że matka przebiegła z dzieckiem po pasach na czerwonym, to jeszcze puściła dziecko i sama siebie próbowała ratować - zauważył komentujący.
Głupota ludzka nie zna granic - stwierdził komentujący.
Zobacz także: W pogoni na tramwaj - o krok od tragedii #965 Wasze Filmy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić