17 września nastąpi przełom? Doniesienia o Meghan i księciu Harrym

15

W brytyjskich mediach już od pewnego czasu mówi się o pojednaniu Karola III i księcia Harry'ego. Ekspert zajmujący brytyjską rodziną królewską przewiduje teraz, że w "pokojowych rozmowach" udział weźmie także Meghan Markle. "Ostatecznie Meghan również może uda się wrócić do łask" - powiedział.

17 września nastąpi przełom? Doniesienia o Meghan i księciu Harrym
Meghan pojawi się w Wielkiej Brytanii? (getty images)

Kilka tygodni temu w brytyjskiej prasie pojawiły się doniesienia o ewentualnym pojednaniu króla Karola III z młodszym synem. W połowie września książę Harry będzie wracał z Niemiec do Kalifornii i zatrzyma się w rodzinnym Londynie.

W tym samym czasie z wakacji w Balmoral wróci król. Właśnie wtedy panowie mieliby odbyć poważną rozmowę.

Król Karol pogodzi się z synem?

Magazyn OK! przewiduje, że rozmowa odbędzie się 17 września, tuż przed podróżą króla do Francji 20 września. Informacje o ewentualnym spotkaniu miał potwierdzić królewski personel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Alarmujące zapowiedzi Kaczyńskiego. "To wielka granda"

Ekspert królewski Duncan Larcombe w rozmowie z magazynem New skomentował te doniesienia. Uważa, że jest duża szansa na pojednanie, ponieważ Meghan i Harry w ostatnim czasie bardzo się wyciszyli.

Nie komentują już tak chętnie rodziny królewskiej i ograniczyli wystąpienia. Larcombe dodał, że na spotkaniu może pojawić się Meghan Markle.

Harry zachowywał się bardzo cicho, podobnie jak Meghan. Przez kilka miesięcy trzymali głowy opuszczone i myślę, że prawdopodobnie teraz byłby dobry moment, aby Harry spotkał się ze swoim ojcem i żeby mogli odbyć dorosłą rozmowę – wyjaśnił.

Wcześniej spekulowano, że takie spotkanie odbędzie się w cztery oczy. Ekspert uważa jednak, że Harry chciałby mieć wsparcie swojej żony. Przy okazji Meghan mogłaby wrócić do łask króla.

Wyobrażam sobie, że Harry chciałby, aby Meghan była na tym spotkaniu. Jeśli Harry'emu uda się ułożyć sprawy z rodziną, ostatecznie Meghan również może uda się wrócić do łask – stwierdził..
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić