Pałac uderza w Harry'ego i Meghan. Czekali na odpowiednią chwilę

72

Pałac Buckingham dokonał zmian na swojej stronie internetowej. Książę Harry i Meghan zostali pozbawieni swoich tytułów i przeniesieni na sam dół strony. Według eksperta było to celowe i dobrze zaplanowane działanie.

Pałac uderza w Harry'ego i Meghan. Czekali na odpowiednią chwilę
Harry i Meghan zostali pozbawieni tytułów. (Getty Images)

8 sierpnia książę Harry zawitał do Japonii, a dokładniej do Tokio. Na miejscu wziął udział w odbywającej się w konferencji World Sports Values Summit for Peace. Podczas swojego wystąpienia wiele mówił o japońskiej kulturze i dziękował mieszkańcom za ich gościnność.

Książę Harry pozbawiony tytułu

W tym samym czasie Pałac Buckingham usunął ze swojej strony tytuł "Jego Królewskiej Wysokości" w opisie Harry'ego. Królewski ekspert Richard Kay, określił ten ruch jako "brutalny" i dodał, że nie był to zwykły zbieg okoliczności.

To z pewnością nie był przypadek, że przybycie księcia na Daleki Wschód zbiegło się w czasie z tym brutalnym sprowadzeniem na ziemię przez Pałac Buckingham — napisał Kay dla Daily Mail.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Książę Harry pozywa brytyjską gazetę o zniesławienie

Kay dodał, że miała być to "zemsta" za to co Harry i Meghan mówią o monarchii. Rodzina królewska wciąż nie potrafi pogodzić się z tym, że młodszy książę bardzo niepochlebnie wypowiada się o swoich bliskich i robi wszystko, żeby zdyskredytować ich osiągnięcia.

Ta gorycz utrzymuje się z powodu ciągłych ataków, jakie Harry i Meghan prowadzili przeciwko członkom rodziny. Poprzez wspominanie czy różne wywiady telewizyjne – napisał.

Ekspert dodał, że przez tę napiętą atmosferę, rodzina królewska nie chciała, aby Harry i Meghan byli jakkolwiek powiązani z monarchią. Wcześniej zwlekano ze zmianami na oficjalnych stronach ze względu na królową Elżbietę, która bardzo dbała, aby jej wnuk nie poczuł się odrzucony. Jej śmierć i późniejsza koronacja Karola III także opóźniły zmiany.

Elżbieta chciała mieć pewność, że uniknie się wszystkiego, co jej wnuk mógłby zinterpretować jako afront lub "trzaskanie królewskimi drzwiami" – dodał Kay.

Nazwiska pary zostały również przeniesione w dół strony głównej. Wciąż jednak znajdują się wyżej niż pohańbiony książę Andrzej.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić