Król Karol III i książę Harry się pogodzą? Jest data "pokojowych rozmów"

7

W połowie września do Londynu przyjedzie książę Harry. W tym samym czasie z wakacji wróci król Karol III. Panowie mają się spotkać i przeprowadzić "pokojową rozmowę". Czy ojciec i syn zażegnają dawne konflikty?

Król Karol III i książę Harry się pogodzą? Jest data "pokojowych rozmów"
Król Karol III (Getty Images)

W połowie września książę Harry będzie wracał z Niemiec do Kalifornii. Jak przekazują brytyjskie media, zatrzyma się w rodzinnym Londynie. W tym samym czasie z wakacji w Balmoral wróci król Karol III. W związku z tym uważa się, że ojciec i syn mogliby się spotkać na "pokojowych rozmowach".

Król i Harry się pogodzą?

Magazyn OK! przewiduje, że rozmowy odbędą się 17 września, tuż przed podróżą króla do Francji 20 września. Informacje o ewentualnym spotkaniu miał potwierdzić królewski personel.

Król Karol ma wrócić do Londynu z Balmoral w połowie września, co wiąże się z końcem podróży Harry'ego do Dusseldorfu. Król ma przełożoną oficjalną wizytę we Francji na 20 września, więc ma kilka wolnych dni w Londynie na spotkanie z synem. Personel próbuje dopracować szczegóły w trakcie naszej rozmowy - powiedział informator magazynu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Karty są rozdane". W Chinach tylko tak mówi się o Rosji

Informator dodał, że król bardzo zdenerwował się książką swojego syna — szczególnie informacjami o królowej Camilli. Chce to omówić z Harrym i dać mu do zrozumienia, że takie sytuacje nie powinny się powtarzać w przyszłości.

Jeśli rozmowy się odbędą, król da jasno do zrozumienia, że ​​absolutnie nie będzie żadnych prywatnych rodzinnych spraw omawianych publicznie – powiedziało źródło.

Po premierze książki "Spare" pojawiły się doniesienia, że Camilla poczuła się bardzo zraniona. Harry nazwał ją "niebezpieczną" i "złą". Stwierdził także, że obecna królowa poświęciła swojego pasierba "na ołtarzu PR".

Chociaż Meghan ma towarzyszyć Harry'emu w podróży, nie pojawi się na rozmowach z królem. Informator przekazuje, że jej obecność nie będzie potrzebna, a ojciec i syn muszą porozmawiać na osobności.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić