aktualizacja 

52-letnia Kuna trenuje taniec na rurze. Spójrzcie na efekty. Perfekcja!

22

Izabela Kuna może poszczycić się świetną kondycją oraz wysportowaną sylwetką. Aktorka ciężko pracowała, by wyglądać tak, jak obecnie. Z poświęceniem uprawia coraz popularniejszy wśród Polek sport. Zwróciła się do rodaczek i rodaków ze specjalnym apelem.

52-letnia Kuna trenuje taniec na rurze. Spójrzcie na efekty. Perfekcja!
Izabela Kuna cieszy się świetną kondycją. Zawdzięcza ją uprawianiu pewnej dyscypliny sportowej (AKPA, AKPA, Gałązka)

Izabela Kuna nie kryje, że należy do miłośniczek wysiłku fizycznego. Sport to dla aktorki nie tylko sposób na utrzymanie zgrabnej sylwetki, ale przede wszystkim — element stylu życia oraz czynnik pozwalający jej jak najdłużej zachować sprawność i zdrowie.

Izabela Kuna to prawdziwa sportsmenka. Trenuje taniec na rurze

Aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat sportu z fanami. Zrobiła sobie też zdjęcie, na którym pozuje przy rurze do ćwiczeń. Kuna zapozowała w obcisłych czarnych legginsach oraz specjalnym topie do ćwiczeń, przy okazji odsłaniając płaski brzuch. Wyznała też, że od dawna... nie ma siły na nią wchodzić!

Izabela Kuna wyjawiła, że chociaż sport jest jej wielką pasją, nie zawsze czuje się na siłach, by wziąć udział w kolejnym treningu. Ma szczególnego "lenia", kiedy przed rozpoczęciem ćwiczeń zje trochę za dużo. Stara się jednak nie poddawać i wykorzystywać każdą okazję, gdy może trochę się poruszać.

Ćwiczę. Nie jest łatwo. Nie chce mi się i wszystko mnie boli. Na rurę nie wchodzę od dawna, bo nie mam siły. Ale walczę. Pół godziny w domu, spacery z Peru i od czasu do czasu "brzuszki" (...). Jem mało, a jak już pojem, to dramat — napisała 52-letnia aktorka na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Aktorka postanowiła zwrócić się też ze specjalnym apelem do rodaków i rodaczek. Zachęciła ich, żeby także nie spoczywali na laurach i zaczęli prowadzić zdrowy tryb życia.

Wszystkich (zachęcam — przyp. red.) do podjęcia tej dramatycznie ciężkiej rękawicy i zadbania o siebie, nawet jeśli się nie chce!!! Dużo siły i zdrowia i pociechy z siebie — zachęcała Izabela Kuna na Instagramie.
Zobacz także: Zobacz też: Kobiecy apel Kuleszy, Kuny i Buzek: "Wszystkie trzy jesteśmy ambitne i mamy nerwicę!"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić