Była partnerka Durczoka zakochana. Tworzy pięcioosobową rodzinę

14

Julia Oleś przez dwa lata była związana z Kamilem Durczokiem. Po rozstaniu udało jej się ułożyć życie na nowo i dziś jest w szczęśliwej relacji z kucharzem Tomaszem. Influencerka wyznała teraz jak żyje jej się w dużej, patchworkowej rodzinie.

Była partnerka Durczoka zakochana. Tworzy pięcioosobową rodzinę
Była partnerka Durczoka zakochana. "Tworzymy taki team patchworkowy" (AKPA)

Julia Oleś jest blogerką oraz przyjaciółką Mai Bohosiewicz. W latach 2017-2019 była związana z Kamilem Durczokiem. Para także razem pracowała - Oleś była zastępczynią swojego partnera w redakcji portalu Silesion.pl.

Julia Oleś po rozstaniu z Durczokiem

Ostatnio Oleś wystąpiła w "Hell's Kitchen". Podczas finału została zapytana o Kamila Durczoka.

Nie wypowiadam się, bo Kamil nie żyje. Bardzo dużo przeżyłam u boku tego człowieka. Bardzo dużo rzeczy zarówno dobrych, za które jestem bardzo wdzięczna i zawsze będę, jak i ekstremalnie złych - powiedziała Pomponikowi.

Po rozstaniu z Durczokiem influencerka związała się z kucharzem Tomaszem, znanym jako Cookernity. Para poznała się na Tinderze. Dziś razem mieszkają i wspólnie wychowują syna Julii — Maksymiliana. Reporterka Jastrząb Post zapytała Julię o to, jak wyglądają jej relacje w nowej i dużej rodzinie, jaką tworzy z Tomaszem.

To, z czego faktycznie jestem dumna i jest to okupione bardzo ciężką pracą wszystkich zainteresowanych, to są nasze relacje z jego tatą, bo się bardzo wspieramy i bardzo lubimy. Uważam go za wspaniałego człowieka i ojca. Tworzymy taki team patchworkowy, bo tata mojego syna jest w bardzo poważnym związku z bardzo fajną osobą. Tworzymy patchwork, w którym musimy się dogadywać, ale przebiega to raczej bez problemu - powiedziała reporterce.

Oleś została także zapytana, czy wszyscy są gotowi spędzić razem święta. "Nie było, póki co takiej potrzeby, ale myślę, że nikt zainteresowany tego nie wyklucza. Bardzo możliwe, że tak się kiedyś zdarzy" - odpowiedziała.

Zobacz także: Polacy chcą zobaczyć Tuska w TVP. Tak widzą debatę z liderem opozycji
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić