Małgorzata Duży| 

74-letni miliarder Józef Wojciechowski zostanie tatą. Partnerka jest młodsza o 50 lat

121

74-letni miliarder Józef Wojciechowski zostanie ojcem. Jego młodsza o 50 lat partnerka Patrycja Tuchlińska być może właśnie zdradziła płeć dziecka.

74-letni miliarder Józef Wojciechowski zostanie tatą. Partnerka jest młodsza o 50 lat
Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska spodziewają się dziecka (AKPA)

Józef Wojciechowski spodziewa się dziecka. Poinformowała o tym jego partnerka Patrycja Tuchlińska. Informacją podzieliła się na portalu społecznościowym Instagram. Ich związek już od dłuższego czasu budzi wiele emocji w mediach.

Para poznała się w 2008 i od tego czasu jest nierozłączna. 26-latka chwali się swoim luksusowym życiem na Instagramie. Nie brakuje tam zdjęć z egzotycznych podróży, prywatnych samochodów czy luksusowych hoteli.

Od pewnego czasu próżno jednak szukać nowych zdjęć na profilu modelki. Ostatnie zostało opublikowane 5 lipca. Tuchlińska zasłania się na nim wielkim bukietem róż.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zmniejszona aktywność w mediach społecznościowych jest zrozumiała - Tuchlińska i jej partner spodziewają się dziecka. Chociaż na co dzień Patrycja Tuchlińska nie publikuje relacji na Instagramie, tym razem zrobiła wyjątek. Opublikowała zdjęcie ze swojego baby shower, potwierdzając przypuszczenia, że jest w ciąży.

Zdjęcie przedstawia wejście do wilii ozdobione niebieskimi i białymi balonami. Na schodach ułożono róże, a Patrycja Tuchlińska opatrzyła zdjęcie serduszkiem. Kolor dekoracji pozwala przypuszczać, że Tuchlińskiej i jej partnerowi urodzi się syn.

Zobacz także: Katastrofalne stężenie metanu w atmosferze. Ekspert: ''Ma większe znaczenie niż CO2''
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić