Figlarny Jarosław Jakimowicz dokazuje na wizji. Widzowie załamani

461

Kaczyński może być tylko jeden? Jarosław Jakimowicz nie mógł się oprzeć i na dźwięk nazwiska Filipa Kaczyńskiego poderwał się na równe nogi, udając wielkie przerażenie. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki.

Figlarny Jarosław Jakimowicz dokazuje na wizji. Widzowie załamani
Jarosław Jakimowicz zażartował z nazwiska Filipa Kaczyńskiego (Twitter, Franziska & Tom Werner)

Polscy internauci jeszcze nie przyzwyczaili się do dowcipu Jarosława Jakimowicza. Gwiazda Telewizji Polskiej nie oparła się pokusie i zaczęła małpować na widok gościa programu "W kontrze".

Kiedy Jakimowicz usłyszał nazwisko Filipa Kaczyńskiego, poderwał się na równe nogi i na chwilę stanął na baczność. Tradycyjnie partnerująca mu Magdalena Ogórek najwyraźniej jest już przyzwyczajona do żartów kolegi, bo nawet na niego nie spojrzała.

Kaczyński? Wiecie, jako funkcjonariusz telewizyjny jak słyszę to nazwisko... to zobaczcie jak to na nas działa, jesteśmy tak przerażeni – zażartował Jakimowicz.

Internauci nie są przesadnie rozbawieni

Poseł PiS Filip Kaczyński zareagował życzliwie na żarty Jakimowicza, kwitując je uprzejmym uśmiechem. Mniej wyrozumiali są jak zwykle internauci, którzy nie kryją zażenowania dowcipem dziennikarza. Nie zabrakło przypomnień, że na TVP rocznie idzie 2 mld złotych z pieniędzy publicznych. I tak do 2024 roku.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Ale to jest mega żenujące… Brzuch mnie rozbolał
Nie zgrywał się. On zareagował prawdziwie
Mnie tam bawi jak pan Filip niezręcznie czeka, aż Jakimowicz skończy błaznować - wyzłośliwiają się pod nagraniem internauci.
Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić