Agnieszka Chylińska odpoczęła od dzieci. Szczere wyznanie gwiazdy

8

Agnieszka Chylińska jakiś czas temu ujawniła, że jej dzieci nie są do końca zdrowe. Teraz natomiast oznajmiła wszystkim, że bardzo je kocha, ale z pewnością ucieszyła się z tego, że miała szansę na trochę wolności.

Agnieszka Chylińska odpoczęła od dzieci. Szczere wyznanie gwiazdy
Agnieszka Chylińska (akpa)

Rodzina jest bardzo ważna dla Agnieszki Chylińskiej. Niedawno gwiazda wyznała, że jej dzieci nie są do końca zdrowe. To oznacza, że jej życie prywatne nie jest usłane różami.

Ja nigdy się nie żaliłam i publicznie nie opowiadałam o tym, jak jest mi ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci jest dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też, żeby ktoś mi pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane "państwo" - podkreślała na Instagramie.

Agnieszka Chylińska wróciła do pracy. Mogła odpocząć od dzieci

Agnieszka Chylińska ma trójkę dzieci. Nic więc dziwnego, że czasami potrzebuje małej przerwy na naładowanie akumulatorów. Ostatnio przytrafiła się jej taka okazja. Od swoich pociech odpoczęła za sprawą powrotu na plan "Mam talent!".

Spotykamy się nie tylko jako jurorzy, ale w ogóle to jest dla nas pretekst do spotkania. Cieszymy się, że jest ten program. To był duży brak, kiedy go nie było. To moment, kiedy mogę się ładnie ubrać i odpocząć od dzieciaków, które oczywiście bardzo kocham - powiedziała w "Dzień dobry TVN".

Pandemia koronawirusa sprawiła, że w zeszłym sezonie program "Mam talent!" nie był kręcony. Chylińska nie ukrywa, że w związku z tym bardzo tęskniła za tą produkcją.

Jest kolorowo jak zawsze i ta kotara nie zawiodła w tej edycji. Był duży stres o publiczność, ale na szczęście ona była i też się czuło to stęsknienie, radość z tego, że możemy być w interakcji. Mówi się, że publika to czwarty juror - podkreśliła.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić