Agnieszka Hyży nie wytrzymała. Zrugała internautkę

9

Agnieszka Hyży jest żoną piosenkarza Grzegorza Hyżego. Dziennikarka i prezenterka telewizyjna aktywnie działa w mediach społecznościowych. Kiedy ciekawska obserwatorka zadała jej nietaktowne pytanie o męża, gwiazda nie wytrzymała i zrugała internautkę. Miała rację?

Agnieszka Hyży nie wytrzymała. Zrugała internautkę
Agnieszka Hyży nie wytrzymała. Zrugała internautkę (AKPA, AKPA)

Agnieszka Hyży związała się przed laty z muzykiem Grzegorzem Hyżym. W 2015 roku wzięli ślub, a sześć lat później na świat przyszedł ich syn Leon. Wcześniej małżonkowie byli w innych związkach. Oboje doczekali się potomstwa. Internauci wciąż pamiętają związek Grzegorza z jego ex-partnerką Mają, z którą wystąpił w show "X-Factor".

Od tamtej pory wiele zmieniło się w ich życiu, jednak oboje wciąż zajmują się muzyką i bywają na salonach. To właśnie w takich okolicznościach Grzegorz poznał Agnieszkę, która nadal dostaje pytania o sławnego partnera. Tym razem bardzo się zirytowała, bo ciekawska internautka zapytała o to, jak.... uwiodła swojego męża.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Maja Hyży o eksponowaniu ciążowego brzuszka: "Czuję się niezwykle seksownie"

Agnieszka Hyży nie wytrzymała. Zrugała internautkę

Agnieszka Hyży sama dała fanom możliwość zadawania pytań na Instagramie. Nie spodziewała się jednak, że zostanie poproszona o wyjaśnienie, jak uwiodła obecnego męża. Taka dociekliwość bardzo zirytowała dziennikarkę. Postanowiła odpowiedzieć i w stanowczym tonie pouczyć autorkę pytania.

A może on uwiódł mnie? Co to za pytanie - zaczęła wpis.

W dalszej części Agnieszka Hyży podkreśliła, ile czasu jest już w związku z Grzegorzem. Zaznaczyła też, że wychowują razem syna i oboje są po przejściach. - Po pierwsze, to nie jest mój "obecny partner", tylko od blisko ośmiu lat mąż i ojciec mojego (naszego) dziecka. Po drugie, to nie szkoła uwodzenia. Jak spotykają się ludzie po przejściach, z dziećmi, to nade wszystko myśli się właśnie o nich - napisała wyraźnie zirytowana gwiazda.

Oczywiście, miłość i zakochanie to fundament, który musi być, by zacząć coś razem tworzyć. Po trzecie, dlaczego sprowadza się związek i kobietę w nim do uwodzicielki i kusicielki? - pytała żona piosenkarza.

Co sądzicie o tej odpowiedzi?

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić