Tak dorabia Wiśniewski? Wyciekło zdjęcie

41

Michał Wiśniewski, oprócz koncertów z Ich Troje, dorabia również w nieco inny sposób? W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie, na którym widać wokalistę, który zabawia tłum. Gwiazdor gościł na weselu znanego sportowca. Czyżby lider Ich Troje dorabiał na weselach?

Tak dorabia Wiśniewski? Wyciekło zdjęcie
Tak dorabia Wiśniewski. Jest nagranie (AKPA, AKPA, Jacek Kurnikowski)

Michał Wiśniewski od lat występuje na scenie. Jest gwiazdorem znanym w całej Polsce. Wraz z zespołem Ich Troje wylansował takie przeboje jak "A wszystko to", "Zawsze z Tobą chciałbym być" czy "Powiedz". Teraz muzyk dorabia na weselach?

W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie Michała Wiśniewskiego. Pojawił się na fotografii z przyjęcia weselnego. Okazuje się, że muzyk wystąpił na imprezie znanego sportowca. Michał Wiśniewski ma spore doświadczenie w ślubach - sam miał przecież aż pięć żon. Tym razem, zamiast mówić "tak", zaśpiewał przebój, porywając parę młodą i tłum gości do tańca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Michał Wiśniewski: "Pieniądze to nie wszystko"

Tak dorabia Wiśniewski. Jest zdjęcie z wesela

Michał Wiśniewski wystąpił na weselu znanego sportowca. Żużlowiec Paweł Przedpełski wziął ślub. Zawodnik klubu z Torunia poślubił Michalinę Król. Po latach wspólnego życia para powiedziała sakramentalne "tak". Wśród osób obecnych na przyjęciu byli członkowie rodziny, przyjaciele, wielu znanych żużlowców i właśnie Michał Wiśniewski.

Lider Ich Troje zabawiał gości na przyjęciu. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać szalejącą młodą parę, gości i wokalistę z mikrofonem. - Ach, co to za dzień ślubów. Wszystkiego najlepszego dla Michaliny i Pawła Przedpełskich - czytamy pod zdjęciem na Facebooku "Speedway Ekstraliga".

Obecność Wiśniewskiego nie umknęła czujnym internautom, którzy postanowili skomentować występ gwiazdora na ślubie żużlowca. - A zaśpiewał im ten, który tych ślubów brał najwięcej - czytamy w jednym z ironicznych komentarzy. Michał Wiśniewski był mężem Magdy Femme, Mandaryny, Anny Świątczak, Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, a obecnie jest związany z Polą Wiśniewską.

Wiśniewski już tak nisko upadł, że dorabia na weselach. W sumie, to się nie dziwię, bo na trzeźwo nie idzie go słuchać.
"A wszystko to, bo Ciebie kocham"... Wszystkiego najlepszego, oby do srebrnych godów!
Wiśniewski na alimenty zbiera.
Nic nam do tego, że Młodzi "zaprosili" Wiśniewskiego - czytamy w sekcji komentarzy.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jak widać, opinie są podzielone. A co wy sądzicie o występie Michała Wiśniewskiego na weselu znanego żużlowca? Czekamy na komentarze!

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić