Agnieszka Radwańska pokazała, jak mieszka. Uwagę zwraca jeden szczegół

15

Agnieszka Radwańska postanowiła pochwalić się fanom na Instagramie, jak wygląda jej dom. Okazało się, że tenisistka jest wielką pasjonatką urządzania wnętrz, a najwięcej wysiłku włożyła w udekorowanie własnych czterech ścian. Sensację wzbudził dywan Agnieszki Radwańskiej.

Agnieszka Radwańska pokazała, jak mieszka. Uwagę zwraca jeden szczegół
Agnieszka Radwańska postanowiła pochwalić się fanom, jak wygląda jej mieszkanie (AKPA, AKPA, Podlewski)

Agnieszka Radwańska pochodzi z Krakowa, lecz mieszka w Warszawie. Sportsmenka na swoje lokum wybrała jeden z domów mieszczących się na osiedlu strzeżonym w stolicy.

Tak mieszka Agnieszka Radwańska. Sportsmenka lubi stonowane kolory

Agnieszka Radwańska od czasu do czasu pokazuje obserwatorom swojego konta na Instagramie, jak wygląda jej dom. Okazuje się, że we własnych czterech ścianach nie tylko odpoczywa, lecz także spędza aktywnie czas, między innymi na treningach, kiedy pogoda nie sprzyja ćwiczeniom fizycznym na zewnątrz.

Piątek, piąteczek i trening w domu. Na szczęście jest chłodniej niż na zewnątrz – napisała Agnieszka Radwańska w opisie nowego zdjęcia na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na jaw wyszło, że Agnieszka Radwańska jest miłośniczką pastelowych i jasnych kolorów. Sportsmenka postawiła na spokojne odcienie kanap oraz zasłon. Delikatne dla oczu są również dekoracyjne poduszki. Ściany pozostały natomiast białe. Najbardziej oryginalnym elementem całego pomieszczenia okazał się dywan, który zrobił również niemałe wrażenie na fanach gospodyni.

Przeurocze wnętrze, Agnieszko!
Ale ślicznie...
Piękny dom – zachwalali salon Agnieszki Radwańskiej użytkownicy Instagrama.

Agnieszka Radwańska nie mieszka w domu sama, lecz z rodziną. "Isia", jak zdrobniale nazywają ją przyjaciele, jest żoną polskiego tenisisty i trenera Dawida Celta, z którym doczekała się syna o imieniu Jakub. Swojej aktywności nie ogranicza do wyczynowego sportu. W 2019 roku, już po zakończeniu profesjonalnej kariery, wystąpiła w dziewiątej edycji programu "Taniec z gwiazdami", gdzie tańczyła ze Stefano Terrazzino. Zajęła szóste miejsce.

Zobacz także: Radwańska przekonuje: "Jestem ze świata sportu, a nie fleszy i gwiazd"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić