Agnieszka Włodarczyk zobaczyła to w łazience. Sama nie dała rady

7

Aktualnie Agnieszka Włodarczyk przebywa z synkiem i mężem w Hiszpanii. Wydawałoby się, że pobyt w takim miejscu wiąże się z samymi luksusami. Tymczasem wyszło na jaw, że celebrytka przeżyła prawdziwy koszmar. Była totalnie przerażona. Interweniował Robert Karaś!

Agnieszka Włodarczyk zobaczyła to w łazience. Sama nie dała rady
Agnieszka Włodarczyk (Licencjodawca, AKPA)

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś rozwijają swój związek. Aktorka i sportowiec doczekali się dziecka - w 2021 roku na świat przyszedł synek Milan.

Wydaje się, że chłopiec sprawił, że Włodarczyk i Karaś jeszcze mocniej zbliżyli się do siebie.

Ostatnio rodzina wybrała się na urlop. Wybrano atrakcyjną lokalizację - Hiszpanię. Kraj, który jest przez wiele osób bardzo chwalony, ma niestety też ciemne strony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimowy hit Polaków. Blisko, ciepło i tanio

Coś o tym wie Agnieszka Włodarczyk.

Podczas wizyty w toalecie aktorka przeżyła prawdziwy koszmar! Celebrytka ujrzała karalucha, co było dla niej potężnym szokiem.

Jej serce zaczęło bić zdecydowanie mocniej. Pierwotnie sama próbowała rozprawić się z niechcianym lokatorem, ale jej wysiłki nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.

Robert Karaś rozprawił się z karaluchem.

Walkę ze stworzeniem Włodarczyk zrelacjonowała na Instagramie. - Wczoraj w toalecie spotkałam takiego, nie kłamię, takiego karalucha, którego próbowałam unicestwić i kiedy to zrobiłam klapkiem, to strzelił tak, jak kiedyś z kapiszonów, to był taki huk - powiedziała gwiazda.

On dalej chodził, więc zawołałam Roberta i Robert załatwił sprawę, ale też było ciężko. Okazuje się, że jak karaluchowi utnie się nawet głowę, to on potrafi żyć jeszcze tydzień - dodała.

Później wyznała, że takich owadów w Hiszpanii kontynentalnej absolutnie się nie spodziewała.

- Miejsce piękne, niby raj, ale sorry, jak karaluchy wychodzą z różnych części domu, to nie jest miłe. Gdyby nie to, że ten robal roznosi tyle chorób (...), to może bym nawet nie zabijała, ale no niestety. One będą zabijane w tym domu - zadeklarowała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić