Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego partnera. Wyszło na jaw, o kogo chodzi

59

Agnieszka Woźniak-Starak już od jakiegoś czasu spotyka się z nowym partnerem. Dziennikarka chroni swoją prywatność i nie chce rozmawiać o tym związku. Tymczasem media w końcu ustaliły, kim jest jej ukochany.

Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego partnera. Wyszło na jaw, o kogo chodzi
Agnieszka Woźniak-Starak (AKPA)

Blisko trzy lata temu w życiu Agnieszki Woźniak-Starak doszło do wielkiej tragedii. W sierpniu 2019 roku jej mąż Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki i utonął. Po tym dramacie prezenterka wycofała się z życia publicznego, zawieszając tym samym swoją karierę.

Po ponadpółrocznej przerwie powróciła do dziennikarstwa. Poza tym otworzyła się na nową miłość. Od 2020 roku spotyka się z tajemniczym mężczyzną, o którym nie chce otwarcie rozmawiać.

Ustalili tożsamość partnera Woźniak-Starak

Teraz "Dobry Tydzień" ustalił, kim jest ukochany wdowy po Piotrze Woźniaku-Staraku. Okazuje się, że to Maciej Pasikowski. 54-latek jest właścicielem kilku restauracji na warszawskim Żoliborzu. Rzekomo po śmierci męża dziennikarka chciała zmienić branżę i myślała o otwarciu francuskiego bistro w sercu stolicy.

Pracowali z Piotrem nad otwarciem restauracji, która miała w sobie zawierać trzy elementy: dobrą kuchnię, nawiązanie do kina i wydarzenia kulturalne - powiedział "Dobremu Tygodniowi" znajomy pary.

Informator zrelacjonował poza tym, że Woźniak-Starak przedstawiła nowego partnera dawnym teściom. Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka rzekomo nawet go polubili.

Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić