Agnieszka Woźniak-Starak wspomina przeszłość. "Nie wiem, co zrobić"

2

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie pochwaliła się zdjęciem sprzed lat. Prezenterka zadeklarowała w opisie, że powstało... ponad 100 lat temu. Nadal jednak nie przebiła Edyty Górniak, która deklaruje, że na Ziemi jest od 4 tys. lat.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina przeszłość. "Nie wiem, co zrobić"
Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się zdjęciem sprzed lat. (Instagram)

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała na InstaStories zdjęcie zrobione w 2006 r. Miała wtedy 28 lat i pracowała dla TVP1. Od tamtego momentu minęło 17 lat, ale prezenterka policzyła to nieco inaczej. Napisała, że kadr pochodzi sprzed... 112 lat.

Agnieszka Woźniak Starak wspomina TVP1


Tak, to ja 112 lat temu, łatwo policzyć. Najgorsze, że do dzisiaj nie wiem, co zrobić z tymi rękami - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Prezenterka pokazała kadr z czasów kiedy jeszcze pracowała TVP1. Wcześniej zdjęcie zamieściło konto tele.nostalgia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Viki Gabor o najdziwniejszych prośbach fanów. Mówi m.in. o zaproszeniach na studniówki

Agnieszka Woźniak-Starak dla TVP pracowała w latach 2005-2012. Najpierw była gospodarzem oprawy dnia w TVP1, a później prowadziła programy "Kawa czy herbata?", "Pytanie na śniadanie" czy też "Bitwa na głosy". Była także konferansjerką wieli koncertów i imprez m.in. Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu. Od 2013 roku rozpoczęła pracę dla TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak często wspomina początki swojej kariery. Zapewnia, że stare zdjęcia udostępniane w sieci nie sprawiają jej żadnego kłopotu, a często poprawiają jej nawet humor.

Czytaj także:

Prezenterka nie ma także kompleksów związanych ze starymi kadrami. W jednym z wywiadów powiedziała, że pomimo upływu lat nie ma wrażenia, że wygląda gorzej.

Gdy patrzę na swoje stare zdjęcia, mam poczucie, że razem z koleżankami naprawdę niewiele się różniłyśmy od tego, jak wyglądamy teraz. Mam też taką refleksję, że wcale nie wyglądałam gorzej niż inni wówczas - stwierdziła w rozmowie z "Faktem"

Dodała, że kilkanaście lat temu było wiele problemów z tym, żeby dobrze się ubrać. Nawet pracując w telewizji kobiety często zaliczały małe "wpadki".

Wtedy były dla nas niewdzięczne czasy, o wiele trudniejsze. Oczywiście, że były małe potknięcia, ale całe życie człowiek uczy się na błędach - dodała.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić