Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Wyszło też na jaw. Woźniak-Starak nie zna cen podstawowych produktów

27

Agnieszka Woźniak-Starak jest nie tylko świetną prowadzącą, ale również piękną kobietą. Prezenterka nie ukrywa, że bardzo o siebie dba i prowadzi zdrowy styl życia. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała jednak, że producenci "Dzień dobry TVN" postawili przed prezenterami śniadaniówki spore wyzwanie. Wyszło też na jaw, że nie zna cen produktów!

Wyszło też na jaw. Woźniak-Starak nie zna cen podstawowych produktów
Agnieszka Woźniak-Starak (AKPA, AKPA)

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z czołowych polskich prezenterek. Zaczynała w Telewizji Polskiej, ale już od 10 lat związana jest z telewizją TVN.

Niedawno jednak producenci śniadaniówki, w której pracuje dziennikarka - "Dzień dobry TVN" wpadli na ciekawy pomysł. W wiosennej odsłonie możemy zobaczyć prezenterów w kuchni. Do tej pory swoje specjały na żywo przygotowali m.in.: Anna Kalczyńska, Filip Chajzer czy Małgorzata Rozenek-Majdan.

Poradzi sobie?

Nie wszyscy są jednak zachwyceni takim pomysłem. Na przykład Agnieszka Woźniak-Starak sama przyznaje, że nie gotuje sobie, bo tego "nie znosi", a co w takim razie je? Zamawia catering dietetyczny!

Poszłam w moją babcię, która nienawidziła gotować. Musiała to robić całe życie i tego nie znosiła, a robiła to świetnie. Uwielbiałam wszystko, co ugotowała. Z kolei moja mama kocha gotować, robi to doskonale, ale nie przekazała tego swojej córce - powiedziała w rozmowie z "Plejadą".

Dziennikarka przyznała, że skoro nie gotuje, nie robi też zakupów, dlatego nie zna cen produktów. Jedyne produkty, których koszt zna to cytryny, banany i marchewki - kupuje je bowiem dla konia. Jeździectwo jest jej wielką pasją i również pomaga w utrzymaniu perfekcyjnej figury.

Catering pudełkowy to mój sposób na życie. Ktoś mnie ostatnio zapytał o ceny i właśnie z tego powodu średnio je znam, bo jedyne co kupuję, to cytryny, banany i marchewki dla konia. (...) Oszczędzam dużo czasu, bo jak dostaję dietę pod drzwi, to niespecjalnie dużo czasu spędzam na zakupach. Mogę go przeznaczyć na rzeczy, które naprawdę lubię - dodała.

Ale to nie wszystko. Dziennikarka podkreśliła, że podstawą jest zdrowe odżywianie.

Staram się, żeby ta dieta była zbilansowana. Dużo się ruszam, więc musi być odpowiednio kaloryczna i musi być dużo warzyw, bo to jest ważne - podkreśliła.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić