Kokosimo
Kokosimo| 
aktualizacja 

Ale nowina! Kurdej-Szatan z Kossakowskim

176

Barbara Kurdej-Szatan mierzy się obecnie z kryzysem wizerunkowym. Mimo to jedna z konkurencyjnych stacji postawiła dać jej szansę. Zaskakujące, kto jej będzie towarzyszył. To bowiem nie kto inny, jak Przemysław Kossakowski.

Ale nowina! Kurdej-Szatan z Kossakowskim
Barbara Kurdej-Szatan wraca do telewizji (AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan wciąż musi mierzyć się z konsekwencjami afery, którą rozpętała. Wpisem o "mordercach" na granicy aktorka zniechęciła do siebie internautów i partnerów biznesowych. Wyskok kosztował ją pracę w Telewizji Polskiej, a o zwolnieniu Basi osobiście poinformował Jacek Kurski.

Poniesione straty Kurdej-Szatan może liczyć w dziesiątkach, a może nawet setkach tysięcy złotych. Mimo to 36-latka przekonuje, że wcale nie żałuje wywołania skandalu. W niedawnej rozmowie z Żurnalistą celebrytka stwierdziła, że wbrew pozorom nie zamierza teraz dbać o ocieplenie wizerunku.

Zaskoczyła też wyznaniem, że stacje komercyjne nie spisały jej na straty i cały czas składają propozycję współpracy.

Wygląda na to, że aktorka mówiła prawdę. Jak donosi Pudelek, aktorka wraca do telewizji! Trzeba przyznać, że w dość zaskakującym towarzystwie...

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi z Przemkiem Kossakowskim nowy program TTV - Project Cupid. Show ma skupiać się na przygodach osób z niepełnosprawnością intelektualną, które poszukują miłości

Rolą Basi oraz byłego męża Martyny Wojciechowskiej będzie swatanie osób z Zespołem Downa na oczach widzów. Ponoć format wyprodukowanego przez TTV show ma przypominać program "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: Kurdej-Szatan nie zmienia swoich poglądów
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić