aktualizacja 

"Nie miał na to sił". Syn Kamila Durczoka zadecydował

5

Pomponik donosi, że syn Kamila Durczoka podjął decyzję w sprawie spadku po zmarłym ojcu. Z ustaleń prasy wynika, że postanowił go odrzucić. Uznał, że nie chce walczyć z komornikami i bankami.

"Nie miał na to sił". Syn Kamila Durczoka zadecydował
Kamil Durczok z synem (2010) (AKPA)

16 listopada 2021 roku Polskę obiegły wstrząsające informacje. Właśnie tego dnia media rozpisywały się o śmierci Kamila Durczoka. Popularny dziennikarz zmarł nad ranem w katowickim szpitalu.

Do placówki medycznej trafił dzień wcześniej. Powodem hospitalizacji było zaostrzenie przewlekłej choroby i zatrzymanie krążenia.

Od śmierci Durczoka jego rodzina musiała mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Jedno z nich to kwestia spadku. Problem w tym, że dziennikarz zostawił po sobie sporo długów, a poza tym nie sporządził testamentu.

Jak udało nam się dowiedzieć, jego jedyny spadkobierca w pierwszej linii - syn Kamil Dufek (25 l.) - ostatecznie odrzucił spadek i nie zdecydował się na walkę z komornikami i bankami o resztki majątku ojca - informuje Pomponik.

Kamil Dufek dał sobie spokój z majątkiem po ojcu

Osoba związana z rodziną Durczoków wyznała w rozmowie z Pomponikiem, że Dufek nie miał sił na to, by walczyć ze spłacaniem długów.

Ten chłopak ma teraz zupełnie inne rzeczy na głowie, pisze pracę magisterską, pracuje i stara się być samodzielny. Trauma po tragicznej śmierci ojca już i tak jest wystarczająco mocna, by dokładać do niej jeszcze spłacanie długów po nim. Tam nie było o co walczyć, on nie miał na to sił - podkreśla informator.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić