Ale przepaść! Porównali zarobki Kurdej-Szatan i w Straży Granicznej

1249

Nie milkną echa skandalicznego wpisu Barbary Kurdej-Szatan na temat funkcjonariuszy Straży Granicznej. W związku z tą głośną aferą jeden z tabloidów porównał zarobki celebrytki i służb.

Ale przepaść! Porównali zarobki Kurdej-Szatan i w Straży Granicznej
Zdjęcie ilustarcyjne (akpa, Pixabay)

Barbara Kurdej-Szatan ma spore problemy. Jej szalenie kontrowersyjnym wpisem w mediach społecznościowych zajęła się już prokuratura. Ponadto celebrytka została wyrzucona z TVP.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** "straż graniczna" ????? "Straż" ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – pisała aktorka.

Gwiazda co prawda przeprosiła za wulgarny język, ale to nie pozwala na uniknięcie konsekwencji. "Jestem matką dwójki małych dzieci. Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa" - zaznaczyła.

Zarobki Kurdej-Szatan i funkcjonariuszy SG. Przepaść!

Mając na uwadze tę wielką aferę, "Super Express" postanowił porównać pensje Barbary Kurdej-Szatan i funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Według danych Najwyższej Izby Kontroli w 2020 r przeciętna płaca pograniczników wynosi 6300 zł brutto. Oczywiście praca w służbach wiąże się z byciem w ciągłej dyspozycji oraz zagrożeniem zdrowia i życia - donosi dziennik.

A ile zgarnia Kurdej-Szatan? "Tymczasem aktorka bywająca często na salonach i pracująca na planie telewizyjnym może liczyć na gażę w wysokości ok. 5000 zł za dzień zdjęciowy" - dodaje "SE".

Różnica jest zatem kolosalna. Przez cytowany post jej budżet jednak na pewno ucierpi. Mimo to mocno wątpliwe, by została bez grosza.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić