aktualizacja 

Aleksandra Kwaśniewska pławi się w luksusach. Cena za noc? Lepiej usiądźcie

26

Aleksandra Kwaśniewska wybrała się niedawno na wakacje. Okazuje się, że córka byłego prezydenta nie może rozstać się z pałacowymi wnętrzami. Wraz z mężem zatrzymała się bowiem w bardzo luksusowym hotelu na Malcie. Ile kosztuje pobyt w takim miejscu? Cena za noc dla wielu może być zaskoczeniem.

Aleksandra Kwaśniewska pławi się w luksusach. Cena za noc? Lepiej usiądźcie
Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcia ze swojego pobytu na Malcie (AKPA, Palazzino Birgu)

Córka byłego prezydenta lubi pozostawać w kontakcie z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się swoim wyjazdem na Maltę na Instagramie. Opublikowała zdjęcia miejsca, gdzie zatrzymała się wraz z mężem, Kubą Badachem. Ile trzeba byłoby zapłacić za podobne wakacje?

Aleksandra Kwaśniewska wybrała się na Maltę. "Odrestaurowany pałacyk z trzema pokojami dla gości"

Okazuje się, że córka byłego prezydenta zatrzymała się w mieście Birgu, niedaleko stolicy Malty – Valletty. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła dwa zdjęcia ukazujące luksusowy hotel.

My mieszkaliśmy w Palazzino Birgu i jest to super miejsce. Odrestaurowany pałacyk z trzema pokojami dla gości, bo w czwartym mieszka przemiła właścicielka – napisała na jednym ze zdjęć Aleksandra Kwaśniewska.

Druga fotografia przedstawia wnętrze pałacu. To właśnie tam mieszkali Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż. – Pałac przylega do Pałacu Inkwizytora, w którym akurat nie byliśmy, gdyż jak to stwierdził Kuba, "są tam tylko prycze i maszyny do bicia ludzi". Wybraliśmy kontakt z naturą – dodała celebrytka.

Luksusy córki byłego prezydenta. Wypoczęła w ekskluzywnym hotelu na Malcie

Ze zdjęcia wynika, że Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach najprawdopodobniej wybrali pokój dwuosobowy typu "superior". Ile może kosztować pobyt w takim miejscu? Zgodnie z informacjami na stronie internetowej obiektu, doba w tego typu apartamencie to koszt rzędu blisko tysiąca złotych. Opłata za 6 dni wyniesie nas dokładnie 939,30 euro. W przeliczeniu daje to ok. 4578 zł.

Trzeba przyznać, że córka byłego prezydenta wie, jak sprezentować sobie i mężowi luksusowe wakacje. Choć taki pobyt z pewnością nie jest tani, musi dawać znakomite doznania. Dzięki temu można wypocząć w komfortowych warunkach.

Obejrzyj także: Aleksandra Kwaśniewska jak Kinga Duda? Były prezydent o jej uwagach. "Były dla mnie ważne"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić