Tak wygląda życie Oli Kwaśniewskiej. W nocy wrzuciła zdjęcie

153

Aleksandra Kwaśniewska nie miga się od pracy. Działa pełną parą. W nocy z wtorku na środę opublikowała na Instagramie relację, która wskazuje na to, że nie ma za dużo czasu na odpoczynek. Mimo wszystko nie narzeka.

Tak wygląda życie Oli Kwaśniewskiej. W nocy wrzuciła zdjęcie
Aleksandra Kwaśniewska (AKPA)

Aleksandry Kwaśniewskiej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Urodziła się 16 lutego 1981 roku.

Jest absolwentką psychologii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas studiów uczestniczyła w zajęciach instruktorskich salsy. Uczyła tańca w dwóch szkołach.

W wyuczonym zawodzie nigdy jednak nie pracowała. O ten wątek fani dopytywali ją w trakcie jednego z live'ów.

Nie [w kontekście niepracowania w roli psychologa - dop. red.], ale wiedza psychologiczna zawsze bardzo mi się przydawała przy przeprowadzaniu wywiadów - oznajmiła Kwaśniewska.

Aleksandra w 2006 roku wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". To sprawiło, że umocnił się jej status celebrytki. Później powoli się rozkręcała. Działała między innymi w "Kulisach Tańca z gwiazdami", a ponadto została reporterką "Dzień dobry TVN" i dziennikarką dwutygodnika "Viva!".

Aleksandra Kwaśniewska wróciła do mediów

Po jakimś czasie Kwaśniewska zrezygnowała z pracy w mediach. Zrobiła to ze względu na rodziców. Do branży wrócić postanowiła w 2021 roku, o czym oczywiście poinformowała matkę i ojca.

Ja ich bardziej poinformowałam, niż się z nimi konsultowałam. Moi rodzice zawsze dawali mi ogrom wolności, jeśli chodzi o decyzje. Ja idę za intuicją. Jeśli intuicja mi podpowiada, że coś jest dla mnie dobre, to wiem, że moi rodzice też wierzą, że to jest dla mnie dobre - mówiła Plotkowi.

Aktualnie Kwaśniewska współprowadzi talk-show "Miasto kobiet" na kanale TVN Style. Z pewnością ma też inne zajęcia, które sprawiają, że na nudę nie narzeka. Ostatni wpis celebrytki tylko to potwierdza.

15 godzin w robocie i zaraz znów pobudka o 6:00. Ten tydzień nie ma dla mnie litości, ale ludzie takie fajne, że żal się dąsać. Tak czy siak, szybkiej nocy! - napisała na Instagramie w nocy z wtorku na środę.
Zobacz także: Doda szuka trzeciego męża. "Musi być stabilny finansowo"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić