aktualizacja 

Ależ nowiny! Ślub Cichopek i Kurzajewskiego? Padła możliwa data

63

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili pojawiające się od dawna doniesienia. Aktorka i dziennikarz postanowili stworzyć związek. Czy para zdecyduje się na wzięcie ślubu?

Ależ nowiny! Ślub Cichopek i Kurzajewskiego? Padła możliwa data
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (AKPA, AKPA)

7 października był wyjątkowym dniem dla Kasi Cichopek. Właśnie w piątek popularna aktorka i prezenterka świętowała 40. urodziny. Przy tej okazji opublikowała zdjęcie z Izraela, na którym zapozowała z Maciejem Kurzajewskim. Tym samym potwierdziła związek z dziennikarzem.

Na wyjazd Kasi i Macieja zareagowała m.in. Paulina Smaszcz, była żona dziennikarza. "Cieszę się, że Maciej zabrał Ciebie do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40. urodziny. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo kłamcy tak szybko się nie zmieniają" - zaznaczyła.

Pod wyjątkową fotką Cichopek zamieściła wymowny opis. "Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny. Miłość" - pisała. "Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z Tobą" - oznajmił Kurzajewski.

W sobotę para pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", tym razem w roli gości. Wszystko po to, by opowiedzieć o swojej miłości. - Jestem teraz w Ziemi Świętej w Betlejem na wspaniałej wycieczce z okazji moich 40. urodzin. Jest to wyjątkowy czas w moim życiu. Czas zamknięcia pewnego rozdziału i co najważniejsze, otworzenia nowego - podkreślała Kasia.

U nas ta miłość pojawia się właściwie na każdym kroku, czy to w Izraelu, czy Ziemi Świętej (...) Cudownie odkrywać miejsca, kiedy się kogoś kocha. Z kimś, z kim jest bardzo dobrze podróżować przez życie. To jest najszczęśliwszy czas - stwierdził Maciej.

Ślub Cichopek i Kurzajewskiego już w styczniu?

Internauci zastanawiają się, kiedy para weźmie ślub. Póki co nie wiadomo, czy Kurzajewski i Cichopek mają takie plany.

Świetną okazją do takiej uroczystości byłyby z pewnością 50. urodziny Macieja, które przypadają już 29 stycznia 2023 roku - ocenia tymczasem "Super Express".
Zobacz także: Olga Bołądź poznała świat fotografów paparazzi. Śledziła swoich kolegów z branży
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić