aktualizacja 

Ależ riposta Filipa Chajzera. Wprost pisze o kochankach

10

Jakiś czas temu w mediach było bardzo głośno o rozstaniu Filipa Chajzera i Małgorzaty Walczak. Do zakończenia tej relacji doszło tuż po tym, jak w sieci zostały opublikowane zdjęcia prezentera z inną kobietą. Teraz natomiast Filip otwarcie napisał o kochankach.

Ależ riposta Filipa Chajzera. Wprost pisze o kochankach
Filip Chajzer (AKPA, AKPA)

Informacja o rozstaniu Filipa Chajzera i Małgorzaty Walczak obiegła media w maju 2022 roku. Byli partnerzy, apelowali o uszanowanie ich prywatności dla dobra pięcioletniego syna Aleksandra.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze - pisał prezenter.

W czerwcu Pudelek donosił, że prowadzący "Dzień dobry TVN" tymczasowo zamieszkał w hotelu. Niedawno natomiast pisano, że luksusowa willa w Konstancinie, którą zamieszkiwali Filip Chajzer i Małgorzata Walczak, trafiła na sprzedaż za 7,5 miliona złotych. W jednym z instagramowych wpisów prezenter wyjawił natomiast, że aktualnie jest on "dumnym mieszkańcem Ochoty".

Dosadny komentarz Filipa Chajzera

Z doniesień medialnych wynika, że relacja z kobietą, z którą jakiś czas temu przyłapano Chajzera, podobno przeszła już do historii.

Ich związek rozpadł się z hukiem podczas wakacji, z czym zresztą Filip niespecjalnie się kryje, a Anna zmieniła swój status w mediach społecznościowych na "wolna" - mówił informator Pudelka.

Tymczasem Filip Chajzer wrzucił do sieci fotkę z Małgorzatą Ohme. "Dbajcie o swoich przyjaciół. Tak po prostu. Bez okazji" - zaapelował prezenter pod tym zdjęciem. "Oraz, panie Filipie, dbajmy o kochanki" - odpowiedział kąśliwie jeden z internautów.

Nie posiadam, ale oczywiście dbajmy o wszystkich, których kochamy - zripostował Filip Chajzer.

Jego odpowiedź ws. kochanek jest bez wątpienia bardzo dosadna. Trudno przejść obok niej zupełnie obojętnie.

Zobacz także: "Jest hieną asystentem". Zaskakujące słowa o współpracy Mińska i Moskwy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić