Andrzej Piaseczny był sobą. Na antenie wyśmiał łzy Edyty Górniak

20

Andrzej Piaseczny podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" po raz kolejny popisał się nietypowym komentarzem. Tym razem nawiązał do sytuacji z pewnego występu Edyty Górniak.

Andrzej Piaseczny był sobą. Na antenie wyśmiał łzy Edyty Górniak
Andrzej Piaseczny jest jurorem "Tańca z gwiazdami" (fot. Akpa)

Andrzej Piaseczny został jurorem "Tańca z gwiazdami" w 12. edycji. Wniósł on do programu tyle świeżości, że producenci nie mieli wątpliwości, by zaprosić go także do obecnej, 13. z kolei, edycji popularnego programu. Wokalista słynie z tego, że podczas swoich ocen tanecznych popisów uczestników lubi nawiązywać do show-biznesu. Często są to dość szydercze komentarze - w jednym z odcinków naśmiewał się chociażby z rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Z kolei odejście Jacka Kurskiego z funkcji prezesa TVP nazwał "wiadomością dnia".

W czwartym odcinku obecnego sezonu "Tańca z gwiazdami" Piaseczny po raz kolejny obrał sobie za cel znaną osobistość. Po walcu Natalii Janoszek i Rafała Maseraka juror rzucił ciekawym porównaniem.

To, że pani dobrze zatańczy, zaczyna być tak przewidywalne jak łzy Edyty Górniak w Opolu - powiedział. Po tych słowach gwiazdor przyznał parze dziewięć punktów za ich taniec.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz: Andrzej Piaseczny: "Bóg nie wyklucza nikogo. Rzadko, ale chodzę do kościoła"

Warto wspomnieć, że Piaseczny jest ogólnie dość wygadany na temat gwiazd polskiego show-biznesu. Wokalista był ostatnio gościem podcastu "Wprost Przeciwnie", gdzie mówił o programie "Doda. 12 kroków do miłości". Przyznał, że nie jest jego fanem. Co więcej, krytycznie odniósł się do towarzystwa, z jakim utrzymuje kontakty Doda.

Mam wrażenie, że Dodę trudno urazić, ale to już zupełnie inna sprawa. Nie bardzo lubię i staram się być daleko od ludzi, którzy są w typie charakterologicznym Dody - stwierdził wtedy.
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić