Andrzej z Plutycz poucza Gienka. Wskazał jego błędy

23

"Rolnicy. Podlasie" to popularny program nadawany na Fokus TV, dzięki któremu widzowie mogą śledzić losy rolników na wschodzie Polski. Fani tego nietypowego reality show z uwagą obserwują, jak występujące w roli uczestników osoby doglądają swoich gospodarstw. Teraz Andrzej z Plutycz pouczył Gienka, który poszedł mielić zboże.

Andrzej z Plutycz poucza Gienka. Wskazał jego błędy
Andrzej z Plutycz poucza Gienka. Wskazał jego błędy (YouTube)

Gienek i Andrzej z Plutycz są głównymi bohaterami programu "Rolnicy. Podlasie". W listopadzie ich gospodarstwie trwała rewolucja. Mężczyźni remontują dom i troszczą się o jego otoczenia.

Teraz byliśmy świadkami sytuacji, gdy Gienek poszedł mielić zboże. Mężczyzna po pracy wyszedł cały biały. Wtedy pojawił się Andrzej, który dał mu kilka wskazówek.

A stary to jak małe dziecko będzie cały biały. To inaczej się robi, worka trzeba powiesić - skomentował 41-letni rolnik.

Panowie później skonsumowali cukierki i pewnym momencie Andrzej musiał pouczyć Gienka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obława na patostreamerów ze Śląska. Znęcali się nad młodymi kobietami
Tylko nie wyrzucaj, bo siostra zaraz zabije za papierki. U niej papierka nie może być - ostrzegł Sławka Andrzej.

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić